AutoDesire

Jak pečovat o motor vašeho vozu během zimy?


Zima už je tu a s ním by měla být spojena i pravidelná prohlídka vašeho vozu a příprava na chladné zimní období. A nejedná se pouze o přezutí na zimní pneumatiky a doplnění nemrznoucích směsí do ostřikovačů. Většina z nás si moc dobře uvědomuje, jak náročné jsou pro motor studené starty. Abychom ochránili motor, je třeba nejen pravidelně měnit olej, ale zaměřit byste se měli vy, tedy spíše váš automechanik, i na stav povrchů uvnitř motorů. Zvláště v období před plánovanou výměnou oleje je v oleji přítomna spousta nečistot, které se usazují, a tím se zvyšuje tření. Toto vám však pomohou řešit také inovativní přípravky do motorového oleje.

Opotřebené třecí povrchy

Opotřebené třecí povrchy uvnitř motorů mají za následek zvýšení třecích ztrát, a tím pádem i snížení výkonu motoru. Vy však můžete povrchy obnovovat přidáváním kvalitních aditiv do motorového oleje. ATOMIUM je jakostní aditivum na bázi přírodních minerálů. Mikroskopické částečky minerálů dokážou proniknout skrz olejový filtr a obnovují tak dokonale hladké vnitřní povrchy.

ww

Díky unikátnímu složení a nejmodernějším technologiím dosáhnete obnovení třecích ploch, zvýšení výkonu, snížení spotřeby, zrychlení odezvy motoru na sešlápnutí plynu a také oddálíte nutné opravy motoru o dalších 100 – 150 tisíc najetých kilometrů.

Užívejte si i vy požitek z jízdy, nejmodernější aditiva do motorového oleje vám pomohou obnovit původní technické vlastnosti motorů. Aplikace je velmi jednoduchá a investice do těchto přípravků se vám brzy vrátí.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt