AutoDesire

Jak správně vybrat povinné ručení


Možností, jak si dnes sjednat povinné ručení je opravdu přehršel, ovšem vybrat si to správné je už podstatně složitější. Poradíme Vám proto, na co se zaměřit a na co si dát naopak pozor, abyste si vybrali opravdu kvalitní povinné ručení za přijatelnou cenu.
Stále více motoristů totiž dnes chce nejlevnější povinné ručení, ovšem je třeba si uvědomit, co za takovou cenu získáte. Cena povinné ručení pojišťovna skládá na základě několika hledisek jako je věk řidiče, výkon vozidla či počet pojistných událostí řidiče za určitý časový úsek. Cena by tak neměla být jediným kritériem pro výběr povinného ručení.

Je třeba se také zaměřit například na rozsah asistenčních služeb, které povinné ručení nabízí. Ty totiž bývají u jednotlivých nabídek velmi rozdílné, kdy jsou někdy tyto služby zdarma a někdy za tučný příplatek. Proto je výhodné využít nabídky pro porovnání povinných ručení, kde najdete veškeré informace a můžete si tak zodpovědně vybrat tu správnou nabídku.

Další důležitou položkou povinného ručení jsou pojistné limity. U tohoto je třeba přemýšlet obzvláště obezřetně. Někdy se totiž může stát, že i ze zdánlivé maličkosti se stane hromadná nehoda, při jejímž plnění nebude stačit ani vyšší pojistný limit.

Poslední věcí, na kterou byste se měli zaměřit jsou doplňková pojištění, jako jsou připojištění čelního skla, pojištění zavazadel či úrazové pojištění osob ve vozidle. I když jsou to výdaje navíc, je třeba si dobře rozmyslet, zda Vám pár stovek navíc v budoucnu výrazně nepomůže.

A jak si tedy vybrat to správné povinné ručení právě pro Vás. Nejvhodnější cestou je využít online kalkulačku povinného ručení. Ta Vám totiž nabídne mnoho nabídek, které můžete důkladně prostudovat a vybrat si tu opravdu nejvhodnější.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt