AutoDesire

Maserati Quattroporte


Ačkoli si stávající Maserati Quattroporte stále drží velice slušné čísla prodeje, je to přeci jen již téměř devět let, co poprvé sjel model této generace vozu z výrobní linky. A nejen proto přišla italská automobilka s očekávaným modelem nové generace vozu Maserati Quattroporte.

Jedna z nejslavnějších limuzín všech dob bude mít oficiální premiéru až příští rok, přesněji na Detroitském autosalónu, který se koná již v lednu následujícího roku.

Maserati Quattroporte 2013

Podle všeho se nové Quattroporte dostane ze sportovní limuzíny více do oblasti elegantního vozidla s osobním řidičem, tedy by neměly chybět veškeré vymoženosti takovýchto vozů a extra pohodlná jízda.

Přestože zatím není jasné více podrobností jako cena či typ motoru, o všem se směle spekuluje. Podle všeho by tak mělo nové Maserati Quattroporte dostat osmiválec Ferrari a automatickou osmistupňovou převodovku ZF.

Automobilka ovšem nenechá strádat příznivce sportovnějších automobilů a chystá nový model, jenž by měl dostat jméno Ghibli, který by měl být sice menší, ovšem o to dravější.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt