AutoDesire

Ušetřete na povinném ručení i vy!


Každý motorista se s tímto problémem setkává pravidelně minimálně jednou za rok, kdy musí uhradit pojistné za povinné ručení. Ovšem pro Vás to už nemusí být tak nepříjemné, jelikož můžete ušetřit až desítky procent z ceny povinného ručení, a to jen díky lákavým nabídkám pojištění sjednaného online.

Nejčastější dotaz zní, kolik tedy může zákazník skutečně ušetřit. Odpověď není jednoznačná, ale průměrně jde o úsporu až v řádech tisíců korun. To už je velmi výrazná část pojistného, vezmeme-li v potaz fakt, že přibližná roční částka za povinné ručení se pohybuje mezi třemi až čtyřmi tisíci korun.

A jak že to funguje ? Stačí využít jednoduchou online kalkulačku povinné ručení, do které zadáte základní údaje o Vašem vozidle jako je jeho stáří, výkon. Dále je také dobré zadat počet měsíců, ve kterých jezdíte bez nehody, popřípadě zadat počet pojistných událostí, které se Vás přímo týkaly. Zbytek již zařídí online kalkulačka pro srovnání nabídek povinného ručení.

Nemusíte tak chodit na pobočky jednotlivých pojišťoven, abyste si našli tu nejlepší nabídku. Díky tomuto ušetříte nejen peníze, jelikož nabídky na internetu jsou mnohdy ještě levnější než na pobočce, ale také uspoříte velké množství času, jelikož se Vám dostane ihned přehledná nabídka a srovnání povinných ručení většiny společností poskytující tyto služby.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt