Škoda má na českém trhu skutečně výsadní postavení

Obstála v konkurenci mnoha světových značek a drží pevnou pozici i v nové éře automobilismu po přelomu tisíciletí. Škodovka má vždy místo v srdci českých motoristů, a to vlastně po celou dobu své existence, která se píše přes sto let.

Vychází vstříc elektromobilitě a stále nabízí nové prototypy svých osvědčených modelů, je proto už dlouhou dobu na výsluní. Novinky v souladu s tradicí, to je recept k úspěchu snad každé moderní automobilky. Podle čeho si vybíráte model do své garáže? To je otázka, která může mít řadu různých odpovědí. Dostupnost autorizovaných servisů a spolehlivost podle recenzí, i takové reakce zde mohou přijít.

Zaujala vás moderní Fabie?

Pokud se rozhlédnete napříč aktuální nabídkou, zjistíte, že skladové vozy Škoda mají několik úrovní cenové hladiny. Vždy záleží na finančních možnostech rodiny, naštěstí však platí, že cenové rozpětí je velmi široké. Jinými slovy, na své si přijdou nenároční, ale také velmi nároční motoristé, kteří si chtějí připlatit za vysokou kvalitu.

Cenová hladina startuje jen lehce nad 400 tisíci korunami, pořídit můžete například vůz Fabia Combi Ambition s benzínovým motorem a také pětistupňovou mechanickou převodovkou. Vyhledávání v nynější nabídce je jednoduché, stačí zadat preference ohledně paliva nebo převodovky, ale také ceny, výkonu motoru nebo barvy. I ta totiž hraje svou roli!

Škodovka vládne českým silnicím

Jde o nekorunovanou královnu tuzemských komunikací, historie Škodovky začala už před více než sto lety. I proto je nabídka velmi pestrá, vybrat si můžete nejen benzínové, ale i dieselové modely, jejichž špičkou jsou Superby, případně modely Kodiaq, které disponují sedmistupňovou automatickou převodovkou 4×4. Elektromobily pro změnu reprezentuje řada Enyaq, jejíž cenová hladina je aktuálně nad hranicí jednoho milionu korun.

Zdroj/ foto: skoda-storyboard.com, poly.skoda-auto.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *