AutoDesire

Dodge Charger 2011


Americká automobilka Dodge představila novější, krásnější a dokonaljší verzi vozu Charger. V článku i VIDEOPředevším se ímto vozem snaží oživit slavného veterána ze šedesátých let, kdy tehdejší Charger byl za velkou louží velice populární. První pokus byl již před šesti lety, ale nedopadl příliš dobře. Nyní přichází pro rok 2011 nová verze, která by měla na zašlou slávu navázat.

Zde krátký test vozu pořadem MotorTrend.

Nová verze Dodge Charger nabízí oproti stávající verzi především masivnější masku chladiče, která hledá inspiraci v Chargeru z konce sedmdesátých let. V nabídce jsou dva benzínové motory. Tím prvním je šestiválec Penstar o objemu 3.6 litru. V silnější verzi označené R/T pak najedete i výkonější motor, jímž je osmiválec o objemu 5.7 litru nesoucí označení HEMI. Ten bude posílat plných 372 koní na zadní nápravu. Možnost pohonu všech čtyř kol je také k dispozici.

Co se výbavy týče, samozřejmostí již je dvouzónová klimatizace, satelitní navigace či plný přístup do vozu i startování bez klíče. Krásné jsou pak i od základu dodavána devatenáctipalocvá litá kola.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt