AutoDesire

Doplněná třída C Mercedesu


Mercedes-Benz vzal doplnění třídy C zodpovědně. Nyní se tak můžeme podívat nejostřejší vůz z této řady. V článku najdete i VIDEO

O verzi sedan jste se již mohli dočíst dříve v článku CLS63 AMG, nyní se také na světlo světa ukázala verze kupé. Tento model by měl být především hlavním konkurentem pro bavoráckou M3jku a Audi RS5. Oproti konkurenci však může Mercedes nabídnout nejsilnější motor, který má výkon 478 koňských sil. Jedná se o dobře známý osmiválec o objemu 6.2 litru. K dispozici bude i verze s naladěním motoru na slabší výkon 457 koní a omezovačem na 250km/h. Silnější verze má nastavený omezovač až na 280km/h a stovku zvládne za 4.4 vteříny. K dispozici bude jediná převodovka, konkrétně ta od AMG, která převádí všechen výkon na zadní nápravu automobilu.

Video: Mercedes-Benz C63AMG Coupe v pořadu MotorTrend

V interiéru na první pohled zaujmou sportovní sedačky, volant je převzatý právě z verze CLS63 AMG. Exteriér je i převážně hliníkem, který je využit na kapotě. Výrazně do očí pak bije velký difuzor, jež je součástí zadního nárazníku. Image pak doplní LED světla zajišťující denní svícení. V základní výbavě nechybí také osmnáctipalcová litá kola.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt