AutoDesire

Audi RS5


Na autosalńu ve Frankfurtu si odbyla preiméru i modernizovaná řada Audi RS5. Ta dostala zbrusu nový kabát, který je ještě vyzývavější a agresivnější. Vrcholný model páté řady automobilky Audi se tak vzhledově začíná blížit novému stylu vozů Audi, který nastolila nová Audi A6

Hlavní změny se tak udály na přední části vozu. Ještě ostřejší maska chladiče dotváří agresivní vzhled RS5ky. Nové jsou i světlomety, které jsou menší a doplněné pásem LED diod pro denní svícení. Jinak na voze nenastaly žádné dramatické změny.

Audi RS5

Stejné to je i s pohonou jednotkou, kterou je stále osmiválec FSI s přímým vstřikováním o obsahu 4.2 litru. Ten disponuje výkonem až 450 koňských sil a maximem točivého momentu 430 Nm. Stovku tak zvládne Audi RS5 pod pět vteřin, maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h, v případě zájmu je omezovač posunut na 280 km/h.

Při 120 km/h se navíc vysune přítlačný spoiler na zádi. S motorem pracuje sedmistupňová dvouspojková převodovka. Ta rozděluje výkon mezi obě nápravy, přičemž je možno manuálně měnit poměr rozložení sil mezi nápravami.

Audi RS5

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt