AutoDesire

Chevrolet Camaro ZL1 Convertible


Chevrolet přpraví na chystaný autosalón v městě andělů, americkém Los Angeles, upravenou verzi svého Camara ZL1. To se poprvé představilo letos na jaře v Chicagu jako nejvýkonější Camaro všech dob, ovšem nyní přichází verze s plátěnou střechou.

Čtyřmístný kabrioler amerického výrobce se může pyšnit stejným motorem, který je i v klasickém sedanu. Jde tedy o kompresorem přeplňovaný vidlicový osmiválec o objemu 6,2 litru. Ten se může chlubit výkon krásných 580 koňských sil a maximem točivého momentu 754 Nm.

Hnaná zadní náprava je s pohonou jednotkou spojena skrte manuální šestitupňovou převodovku Trremec TR-6060, která má zkrácené dráhy řazení. Největší rozdíl verze ZL1 oproti klasickému Camaru je především v novém předním nárazníku, který je mnohem agresivněji tvarovaný.

Chevrolet Camaro ZL1 Convertible

Výhodu oproti konkurenčním modelům má Camaro ZL1 convertible především ve stránce výkonu. Zde převyšuje všechny své přímé konkurenty, ať už Aston Martin DB9 Volante či Mercedes-Benz SL 63 AMG.

Zatím ovšem neznáme cenu tohoto Chevroletu, takže nemůžeme přesně říci, jestli cena nevyváží tento rozdíl výkonu. Nicméně Chevrolet Camaro ZL1 Convertible se začne prodávat na jaře příštího roku, takže se necháme překvapit, jak si povede.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt