AutoDesire

Výkup aut za hotové


Řekněme, že se dostanete do situace, kdy chcete prodat své auto. Máte několik možností. Buď sami najdete nějakého kupce třeba přes inzerát na internetu, nabídnete vůz do autobazaru nebo vsadíte na výkup aut. To je ta nejvíc snadná a zároveň výhodná varianta.

Když si sami seženete kupce, je to fajn. Pokud ne, je daleko lepší nabídnout auto firmě, která se zaměřuje na výkup vozidel než kontaktovat autobazar. Proč? No víte přece, jak funguje autobazar. Snaží se od vás auto vykoupit za co nejnižší cenu, aby si pak mohli přisadit a získali vysokou marži. Takový je princip jejich podnikání. Kromě toho auta ve špatném stavu často ani nechtějí, protože by si je od nich nikdo nekoupil.

Výkup aut a motorek v Praze

Rádi bychom řekli, že u firem nabízejících výkup aut je to jinak, ale nelze to tvrdit obecně. Záleží na konkrétní společnosti. Jsou poctivé, které vykupují za hotové a za nejvyšší možnou cenu. Příkladem jedné takové je pražský auto výkup se sídlem Ve slatinách. Odkupují ojeté automobily, motorky a čtyřkolky všech značek. Po domluvě přijedou až k vám domů po celé ČR, vyřídí veškeré papírování na úřadech a nechtějí po vás žádnou záruku na stav auta. Celá akce výkupu trvá asi 20 – 30 minut, peníze dostanete vždy vyplacené ihned na ruku.

Co je k výkupu potřeba?

Kupci budou určitě potřebovat velký technický průkaz (malý není nezbytný) a nějaký doklad vaší totožnosti (občanský průkaz nebo pas). Pokud si nechcete převod vozidla na úřadě vyběhat sami, bude třeba také vytištěná plná moc s ověřeným podpisem držitele vozidla.

Předem doporučujeme zjistit si orientační cenu za výkup svého auta, motorky nebo čtyřkolky. Výše uvedená společnost velice ochotně stanovuje ceny na základě několika informací, které jí poskytnete. Stačí se jim ozvat telefonicky, e-mailem, prostřednictvím kontaktního formuláře na jejich webu auto-vykup.cz nebo dokonce na Facebooku. Jsou tam dost aktivní.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt