AutoDesire

Kvalitní ojeté vozy


Uvažujete nad koupí nového rodinného vozu, ale nechce se vám dávat velké peníze za nový vůz, přesto však nechcete slevovat na jeho kvalitě? Zdánlivě se to zdá jako nemyslitelná kombinace. Není. V dnešní době existují i autobazary, které sice prodávají ojeté vozy, ale díky svému servisu a kontrolním mechanismům se můžete spolehnout na jejich spolehlivost. Jedním z nich je i Auto Výhybka, autobazar v Praze, který na trhu působí již 12 let, a prodává jen prověřené vozy. Pojďme se nyní podrobněji podívat na jeho služby.

Prověřené ojeté vozy

Ne každé ojeté auto může být prodáváno v Auto Výhybka. Auto bazar pečlivě prověřuje veškeré prodávané vozy, aby si mohl být jistý jejich původem a kvalitou. K prověřování, jestli ojetý vůz není kradený, spolupracuje se společnostmi Cebia a Cardetect. Při nákupu automobilu budete seznámeni s veškerými podrobnostmi o stavu prodávaného vozidla.

Prvotřídní servis

Přidanou hodnotou autobazaru není jen kvalita prodávaných vozů, ale i přístup, se kterým přistupuje ke svým klientům. Nesetkáte se zde s arogantním jednáním a snahou vás „natáhnout“. Zkušební jízda při nákupu vozu je samozřejmostí. Stejně jako pomoc s vyřízením leasingu na nákup vozu a profesionální poradenství při nákupu vozu. Nemusíte se tedy bát, že byste kupovali zajíce v pytli.

Informace předem

Jen málokdo dnes chodí kupovat ojeté vozy „naslepo“. Většina kupujících uvítá možnost dopředu si projít nabídku autobazarů a zjistit si o prodávaných vozech detaily. Auto Výhybka toto umožňuje. Na webových stránkách společnosti najdete přehledně zpracovaný seznam aktuálně prodávaných vozů.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt