AutoDesire

Vyberte si automobil z ověřeného bazaru, předejdete nemilým překvapením


Není nijak nezvyklé, že spousta z těch, kdo uvažují o koupi automobilu, nevolí úplně nové vozy, ale spíše ojeté. Není se čemu divit, když si koupíme nový model, i kdybychom jej chtěli hned druhý den prodat, už jej za stejné množství financí neprodáme. Proto je velmi výhodné koupit vozidlo z druhé ruky. Mnohdy zde najdeme téměř nové auta, nebo taková, která byla garážovaná, vlastnil je někdo, kdo je téměř nepoužíval a jsou ve velmi dobrém stavu. Přitom je ale cena znatelně nižší, než kdybychom si koupili automobil úplně nový.

Jestliže i vy patříte k těm, kdo zvažují koupi auta z autobazaru, mějte se na pozoru. Vždy je lepší volit bazar, který je léty prověřený a má na našem trhu tradici. Právě takový totiž řádně zkontroluje všechny vozy, než je přijme pro další prodej a to ať už se podíváme na technickou stránku, nebo tu, který se váže k vlastnictví a přepisu vozidla.

Nejznámější autobazar u nás

K těm nejznámějším v České republice patří jednoznačně autobazar AAAauto.cz. Má své zastoupení po celé ČR a je na dosah všem, kdo chtějí prověřená vozidla za rozumnou cenu. V jejich nabídce najdete více než 8 000 spolehlivých a prověřených vozů, na legální původ auta nabízí doživotní záruku. Určitě vás potěší i pojištění mechanických a elektrických závad až na 2 roky – u vozů při výkupu kontroluje hned 107 parametrů, samozřejmostí je kontrola najetých kilometrů. Auto vám přivezou kdekoli na nejbližší pobočku a jestliže si koupi rozmyslíte, do 7 dnů můžete bez udání důvodu auto vyměnit za jiné.

To všechno jsou skvělé předpoklady k tomu, že si koupíte automobil, kterému budete plně důvěřovat. Před koupí si můžete sjednat testovací jízdu a to i online přes webové stránky aaaauto.cz. Stejně tak můžete využít bezplatnou linku 800 111 800 denně od 8 – 21 hodin.

Vyberte si i vy nový automobil u společnosti AAA Auto, jež má 24 let zkušeností a staňte se jejími dalšími spokojenými zákazníky.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt