Chystáte se na pořízení automobilové silniční váhy, ale nemůžete se rozhodnout pro konkrétní typ? Pokud vám schází informace, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, čím se při výběru silniční váhy řídit a proč se obrátit na výrobce.

Ceny silničních vah se pohybují řádově ve statisících. Vzhledem k velikosti investice je vhodné vybírat obezřetně, a to nejen s ohledem na parametry zařízení, ale také na komplexní služby prodejce. Ke klíčovým hlediskům patří typ váhy, váživost, možnosti budoucího servisu a případné opravy. Chcete-li mít jistotu, že dodavatel bez zbytečných průtahů vyřeší případné problémy, pořiďte si silniční váhu přímo od výrobce.

K renomovaným výrobcům průmyslových vah patří česká společnost VÁHY – JAS, s.r.o., která se výrobou silničních vah zabývá již od roku 1990.

Vaše budoucí automobilová silniční váha musí odpovídat specifickému způsobu využití. Výrobce proto nabízí několik typů, které se liší rozměry (4 – 18 metrů), váživostí (až do 60 tun) a dalšími parametry.

Silniční váhy se vyrábí z velmi odolné a stabilní lakované oceli. Konstrukce některých typů je z kombinace oceli a betonu. Zákaznici si mohou vybrat mezi nájezdovým a zapuštěným provedením. V případě silniční váhy v mostním provedení je standardní výška mostu 270 mm.

Nabídka příslušenství čítá vážní software s množstvím funkcí, kamerový systém, semafory, závory, svodidla a další prvky.

Společnost VÁHY – JAS využívá moderní technologie a průběžně silniční váhy inovuje. Zároveň zkvalitňuje služby a zákazníkům nabízí poradenství a možnost pohodlného nákupu online.

Pokud stále váháte, přesvědčí vás certifikáty garantující kvalitu. Za zmínku stojí certifikát o schválení systému jakosti od Českého metrologického institutu, který výrobce získal po důkladné kontrole plnění závazných požadavkům. Díky certifikaci je společnost VÁHY – JAS oprávněna k provádění tzv. „ES posouzení shody“ dodávané váhy. Další informace najdete na www.vahyjas.cz.

Předchozí článekVyberte si automobil z ověřeného bazaru, předejdete nemilým překvapením
Další článekOperativní leasing získává v českých vodách na popularitě

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno