AutoDesire

Silniční váhy přímo od výrobce


Chystáte se na pořízení automobilové silniční váhy, ale nemůžete se rozhodnout pro konkrétní typ? Pokud vám schází informace, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, čím se při výběru silniční váhy řídit a proč se obrátit na výrobce.

Ceny silničních vah se pohybují řádově ve statisících. Vzhledem k velikosti investice je vhodné vybírat obezřetně, a to nejen s ohledem na parametry zařízení, ale také na komplexní služby prodejce. Ke klíčovým hlediskům patří typ váhy, váživost, možnosti budoucího servisu a případné opravy. Chcete-li mít jistotu, že dodavatel bez zbytečných průtahů vyřeší případné problémy, pořiďte si silniční váhu přímo od výrobce.

K renomovaným výrobcům průmyslových vah patří česká společnost VÁHY – JAS, s.r.o., která se výrobou silničních vah zabývá již od roku 1990.

Vaše budoucí automobilová silniční váha musí odpovídat specifickému způsobu využití. Výrobce proto nabízí několik typů, které se liší rozměry (4 – 18 metrů), váživostí (až do 60 tun) a dalšími parametry.

Silniční váhy se vyrábí z velmi odolné a stabilní lakované oceli. Konstrukce některých typů je z kombinace oceli a betonu. Zákaznici si mohou vybrat mezi nájezdovým a zapuštěným provedením. V případě silniční váhy v mostním provedení je standardní výška mostu 270 mm.

Nabídka příslušenství čítá vážní software s množstvím funkcí, kamerový systém, semafory, závory, svodidla a další prvky.

Společnost VÁHY – JAS využívá moderní technologie a průběžně silniční váhy inovuje. Zároveň zkvalitňuje služby a zákazníkům nabízí poradenství a možnost pohodlného nákupu online.

Pokud stále váháte, přesvědčí vás certifikáty garantující kvalitu. Za zmínku stojí certifikát o schválení systému jakosti od Českého metrologického institutu, který výrobce získal po důkladné kontrole plnění závazných požadavkům. Díky certifikaci je společnost VÁHY – JAS oprávněna k provádění tzv. „ES posouzení shody“ dodávané váhy. Další informace najdete na www.vahyjas.cz.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt