AutoDesire

Bugatti Veyron Grand Sport Bernar Venet


Auto jako umělecké dílo ? U Bugatti to není nemožné. Již jsme si zvykli, že nadupaný Veyron se stal základem speciální edice, která většinou čítala jediný kus. Ať už šlo o porcelánový Veyron či jiné šílenosti, stále je Bugatti velmi výstřední automobilkou. Nyní se dala na spolupráci se slavným francouzským umělcem žijícím v New Yorku, Bernarem Venetem.

Bugatti Veyron Grand Sport Bernar Venet

Ten vytvořil speciálně pro uměleckou událost Basel Miami Beach speciální model Bugatti Veyron. Vzal si proto na paškál otevřenou variantu Grand Sport, kterou změnil ve změť matematických výrazů. Ty mají evokovat dokonalou techniku z dílny Bugatti, která se ukrývá právě pod kapotou Bugatti Veyron Grand Sport.

A výsledek je opravdu zajímavý. Především přechod z rezavě oranžové barvy do černé v zadní části vozu, což je docíleno i jinými barvami předních a zadních kol je velice zajímavý. I v interiéru se dostalo místa pro nejzapeklitější matematické nesmysly, takže pokud matematiku zrovna v lásce nemáte, nejspíš se Bugatti Veyron Grand Sport Bernar Venet nestane Vašim oblíbeným autem.

Nicméně pod kapoto je to stále staré známé Bugatti Veyron Grand Sport Bernar Venet, které má 1000 a jednoho koně a jede až 360 km/h.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt