AutoDesire

Porsche Cayman


Německá automobilka Porsche po sedmi letech výroby představila druhou generaci nejlacinějšího sporťáku ve své nabídce – Porsche Cayman. Ačkoliv nejlacinější může být trochu zavádějící, jelikož nový Cayman bude stát stále před milión korun.

Porsche Cayman

Na vzhledu se toho moc nezměnilo, ovšem to se u Porsche tak trochu očekává. Klasický vzhled tak dostal jen mírné úpravy. Ovšem nový Cayman je nižší a delší oproti starší verzi. Navíc nové přední světlomety dostaly poněkud ostřejší tvary, zatímco vystouplé blatníky se více zakulatily. Přestože se vzhled opravdu příliš nezměnil, vůz vypadá živěji a sportvněji, takže lze práci mechaniků v německém Stuttgartu za úspěšnou.

Co se motorizace týče, tradičně bude na výběr ze dvou motorů. Slabší šestiválec s objemem 2.7 litru nabídne 200 kW, zatímco silnější Cayman S 3.4 litrový šestiválec nabídne 239 kW. Na výběr pak bude i mezi manuální šestistupňovou převodovkou, či dvojspojkovým automatem PDK s jedním převodem navíc.

Stokilometrovou rychlost Cayman S zdolá za 4.7 vteřiny, maximální rychlost je pak 283 km/h. To vše při kombinované spotřebě kolem osmi litrů na sto ujetých kilometrů.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt