OstatníDovolená v obytném voze? O pohodlí nepřijdete

Dovolená v obytném voze? O pohodlí nepřijdete

-

Máte dovolené v obytných vozech spojené ještě s minulým stoletím? Tehdy se v karavanech a obytných autech cestovalo hodně. Dnes se trend vrací, ovšem všechno už je trochu jinak. Cesta je vzhledem k modernímu vybavení daleko pohodlnější a o své pohodlí nepřijdete.

Motivace k cestování obytným vozem je jasná. Jste si pánem svého vlastního času, nemáte žádnou povinnost se každou noc vracet do hotelu. Zaparkujete prostě tam, kam stihnete dojet. Ideální volba je to zejména v případě, že se chcete pohybovat v přírodě a po místech, kde se zrovna moc hotelů a penzionů nenachází.

S moderním vybavením jako v bavlnce

Budete se cítit jako doma. Samozřejmě záleží na konkrétním modelu auta, ale běžně už uvnitř najdete lednici, plynový vařič, zásuvky, topení, elektricky spouštěcí postele, které neplýtvají prostorem přes den, stůl se židličkami a další výbavu. Vozy bývají prostorné, pro čtyřčlennou rodinu ideální.

S obytným vozem si užijete dovolenou v klidu, pohodlí a jako za starých časů. Večer můžete trávit u táboráku, snídat budete venku za svitu vylézajícího sluníčka. Oběd si připravíte třeba na grilu. Je jen na vás, jestli zaparkujete na kraji lesa, nebo u překrásného jezera. Probouzet se budete tam, kde uznáte za vhodné.

Vypůjčení je cenově dostupné

Moderně vybavená obytná auta nejsou zrovna levnou záležitostí, pořizovací ceny se pohybují v milionech. To je na auto, které by vám přes rok stejně jen stálo v garáži, zbytečně moc. Proto většina lidí volí raději pronájem obytných vozů. Auto dostanete v 100% technickém stavu, takže bude vše naprosto bez starostí. Jen si přinesete své osobní věci a vyrazíte.

Každá půjčovna obytných vozů má trochu jinou nabídku. Například berounská firma Autobyt se specializuje na německou značku Bürstner Ixeo s nízkou spotřebou a kvalitními motory Iveco. Pronajímá výhradně nové vozy vyrobené v roce 2017, na jejichž řízení vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Tak co? Vyzkoušíte letos pocit svobody, který vám obytná auta dají, i vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby se mohl na silnicích pohybovat bezpečně. Často chybně domnívanou předností...

Jak opravit promáčkliny karoserie? S metodou PDR se jich zbavíte rychle, efektivně a šetrně

Auto je vizitkou každého řidiče. Jak se o něj staráte, kolik péče mu věnujete a jak často jej čistíte,...

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě autem dokáží být pořádně nepříjemné. Vatovou chvíli přichází na řadu...

Čeká vaše auto oprava? Vybavte ho kvalitními díly

Nezáleží na tom, jaký typ, značku nebo provedení vozu preferujete, jedno je totiž naprosto jasné. Co mu dáte, to...
- Advertisement -spot_img

Na koho se může autoservis obrátit, když chce pomoci s odpady?

Řešíte ve svém autoservisu odpadové hospodářství správně? Vyhovět liteře zákona není vždy snadné, protože povinností je celá řada a...

Máte prasklinu na čelním skle auta? Poradíme vám, jak ji opravit svépomocí

Součástí vlastnictví vozidla jsou i jeho neustálé opravy a pravidelná údržba. Mezi mnoha dalšími problémy se může stát neštěstí...

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby...