dodavka

AutoDesire

Dovolená v obytném voze? O pohodlí nepřijdete


Máte dovolené v obytných vozech spojené ještě s minulým stoletím? Tehdy se v karavanech a obytných autech cestovalo hodně. Dnes se trend vrací, ovšem všechno už je trochu jinak. Cesta je vzhledem k modernímu vybavení daleko pohodlnější a o své pohodlí nepřijdete.

Motivace k cestování obytným vozem je jasná. Jste si pánem svého vlastního času, nemáte žádnou povinnost se každou noc vracet do hotelu. Zaparkujete prostě tam, kam stihnete dojet. Ideální volba je to zejména v případě, že se chcete pohybovat v přírodě a po místech, kde se zrovna moc hotelů a penzionů nenachází.

S moderním vybavením jako v bavlnce

Budete se cítit jako doma. Samozřejmě záleží na konkrétním modelu auta, ale běžně už uvnitř najdete lednici, plynový vařič, zásuvky, topení, elektricky spouštěcí postele, které neplýtvají prostorem přes den, stůl se židličkami a další výbavu. Vozy bývají prostorné, pro čtyřčlennou rodinu ideální.

S obytným vozem si užijete dovolenou v klidu, pohodlí a jako za starých časů. Večer můžete trávit u táboráku, snídat budete venku za svitu vylézajícího sluníčka. Oběd si připravíte třeba na grilu. Je jen na vás, jestli zaparkujete na kraji lesa, nebo u překrásného jezera. Probouzet se budete tam, kde uznáte za vhodné.

Vypůjčení je cenově dostupné

Moderně vybavená obytná auta nejsou zrovna levnou záležitostí, pořizovací ceny se pohybují v milionech. To je na auto, které by vám přes rok stejně jen stálo v garáži, zbytečně moc. Proto většina lidí volí raději pronájem obytných vozů. Auto dostanete v 100% technickém stavu, takže bude vše naprosto bez starostí. Jen si přinesete své osobní věci a vyrazíte.

Každá půjčovna obytných vozů má trochu jinou nabídku. Například berounská firma Autobyt se specializuje na německou značku Bürstner Ixeo s nízkou spotřebou a kvalitními motory Iveco. Pronajímá výhradně nové vozy vyrobené v roce 2017, na jejichž řízení vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Tak co? Vyzkoušíte letos pocit svobody, který vám obytná auta dají, i vy?

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt