Potřebujete pro své podnikání, nebo pro jiné účely dodávku? Než začnete promýšlet konkrétní parametry, rozhodněte se, zda dáte přednost novému modelu, či zvolíte-li raději ojetý vůz.

Koupě dodávky

Také zrovna přemýšlíte, jestli zvolit novou, nebo starší dodávku? Obě možnosti mají své výhody a nevýhody. Záleží na vašich prioritách i finančních možnostech. Nový vůz vám přinese větší záruky, máte-li však omezený rozpočet, pravděpodobně sáhnete po starším modelu.

Rozhodnete-li se pro tuto variantu, je opravdu důležité dobře si vybrat. Kde? Jednou z možností je pořídit si ojetou dodávku na inzerát přímo od majitele. Obvykle jde o levnější způsob, ale je zde větší riziko, než když si koupíte auto v autobazaru. I když…Samozřejmě záleží na tom, o jaký bazar jde. Vybírejte takový, který má pozitivní reference (díky internetu se dají snadno dohledat). O serióznosti vám obvykle (ne vždy) něco napoví i délka působení společnosti na trhu.

Ať už si zvolíte jakéhokoliv prodejce, vždy si dodávku dobře prohlédněte, zajímejte se detailně o technický stav, všechny související dokumenty a platí, že byste se měli vyhnout podezřele levným vozům i těm, které mají najeto příliš mnoho kilometrů.

A na koho se obrátit?

Prodej dodávek vám nabídnou mnohé autobazary. Nevíte, na který se obrátit, abyste byli s koupí skutečně spokojení? Chcete-li profesionálního prodejce s jedenácti lety zkušeností a zhruba 15 000 prodaných užitkových vozů, obraťte se na AC Dodávky (web Vanscentre.com).

Společnost spolupracuje s největšími autobazary v Evropě. Zaměřuje se rovněž na prodej minibusů a spokojeni budete jistě nejen s kvalitou vozů, ale i profesionálním přístupem třicetičlenného týmu.

Firma mimo jiné nabízí komisní prodej, výkup vozidel, výrobu a montáž chladících vestaveb a agregátů či přestavby vozidel.

A jakou máte představu vy o vaší budoucí dodávce?

Předchozí článekProč byste rozhodně neměli podceňovat zimní pneumatiky?
Další článekDovolená v obytném voze? O pohodlí nepřijdete

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno