AutoDesire

Sháníte dodávku? Víme, na co si dát pozor!


Pokud se v rámci své profese neobejdete bez dodávky, budete se muset rozhodnout mezi novým a starším vozem. Obojí má svá pro i proti – v případě nového užitkového vozu nebudete muset řešit technické potíže a pár let investovat do servisu a výměny náhradních dílů. Argumentem pro návštěvu autobazaru je nesrovnatelně nižší pořizovací cena. Pokud se nakonec přikloníte k ojetině, mějte se na pozoru a dbejte zvýšené ostražitosti.

Ideální je navštívit autobazar dodávek společně s nezávislým odborníkem, který se v daném segmentu vozidel vyzná a dokáže vám poradit. Přesto se vám budou hodit následující tipy…

Skutečně vlastní dodávku plně využijete?

Základní otázka zní, zda vlastní dodávku skutečně potřebujete. Ať už jde o nový nebo starší vůz, zamyslete se nad tím, jak často s ním budete jezdit. Pro sezónní uživatele totiž může být výrazně ekonomičtějším řešením pronájem, v rámci kterého odpadá nutnost oprav, technických kontrol a dalších činností, které stojí čas a peníze.

autodesire.cz_dodavky-gruber_cz_01

Sáhněte po dodávce, která odpovídá vašim potřebám

Další poněkud banální otázka, nicméně spousta lidí nakonec zvolí dodávku, se kterou ve finále nejsou spokojení. Alfou a omegou je výběr optimální motorizace (čtěte „výkonného a úsporného motoru“) a kapacity nákladového prostoru.

Je vůbec možné, sehnat v bazaru spolehlivé vozidlo?

Výhody a nevýhody nových i ojetých vozidel jsme probrali. Usoudíte-li, že je z důvodu počáteční úspory nákladů lepším řešením starší dodávka, obraťte se na renomovaného prodejce, který se na segment užitkových vozů specializuje. Vyžadujte 100% záruku na původ vozidla a nechte si vůz důkladně prověřit v nezávislém servisu.

autodesire.cz_dodavky-gruber_cz_02

Odpověď na výše položenou otázku zní ano. I v autobazaru lze sehnat dodávku, která vám bude po několik dalších let věrně sloužit. Ačkoliv jde často o hledání jehly v kupce sena, i u nás působí solidní prodejci. Krok vedle neuděláte v případě pražské firmy AUTO GRUBER, která se na prodej užitkových vozů specializuje od roku 1992. Více na www.dodavky-gruber.cz.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt