AutoDesire

Půjčení dodávky pro zvláštní příležitosti


Co si budeme povídat, většině obyčejných lidí prostě nestojí v garáži dodávka, kterou by bylo možné využít, kdykoliv je třeba přepravit něco většího. Do takových situací se totiž klidně můžete dostat – stěhujete se, převážíte sekačku a nemáte vozík, chcete si odvézt nákup ze stavebnin apod. Co v takovém případě dělat? Dodávku si půjčit.

Nemusíte honem listovat v paměti, kdo z vašich známých má velké auto. Jsou přímo společnosti, které půjčují výhradně dodávky. Mají jich ve svém vozovém parku několik, takže si vyberete na míru vašim potřebám. Vůbec se není čím strachovat.

V čem tkví plusy půjčení dodávky od půjčovny?

Nemusíte se bát poruchy. Přece jen to nebude vaše auto a nebojte se, že by firma neměla svá vozidla dobře pojištěná. Často navíc provozují nonstop linku, kam zavoláte a oni vás vytáhnou z toho nejhoršího.

Neopotřebíte auto. Respektive opotřebíte, ale co na tom záleží, když není vaše?

Ušetříte dodatečné finance. Dobrá firma vám totiž dodávku půjčí i s GPS navigací a samozřejmě dálniční známkou. To jsou další ušetřené tisíce.

Vyzkoušíte si ji předem. Mnoho firem vám dá možnost si vybranou dodávku osobně prohlédnout a projet.

Na co se dívat u půjčoven?

Firem, které půjčují užitkové vozy, je v Česku dost a vy máte právo vybrat si tu nejlepší. Podle čeho? Za prvé by půjčované dodávky neměly být příliš staré. Pokud vám garantují například maximálně tři roky, je to v pohodě, můžete si být jisti, že technické problémy vás s největší pravděpodobností nečekají.

Obvykle by po vás firma neměla požadovat nic jiného než občanku, řidičák a peníze (zálohu). V ceně by měly být i dodatečné služby jako dálniční známka, silniční daň, pojištění odpovědnosti a přistavení vozidla. Dejte si pozor na to, jak si cenu účtují (zda platíte určitou částku za den nebo ještě doplácíte za najeté km).

Pamatujte, že koupě vozu je velkým rizikem. Daleko lepší je si ho bez starostí půjčit.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt