Náš web je především o luxusních a tím pádem i drahých autech. Čas od času však zabrousíme do jiných motoristických kategorií a zrovna dnes se podíváme téměř na úplný protipól nových vymazlených a nablýskaných kár k vozům ryze praktickým. I když i při nákupu užitkového vozu se s pořizovací cenou můžete dostat bez problémů i na úroveň „naleštěné audiny“ nebo omračujícího bavoráku… Na to ale zapomeňte, potřebujete vůz na práci, na přepravu zboží či materiálů a krása jde stranou (alespoň tedy není na prvním místě…). Hledáte vůz praktický a přeci jen byste byli rádi, kdyby nestál takový balík… Máme pro vás tip.

Představujeme vám společnost Primex Plus, kterou nepochybně znají čtenáři ze Slaného a okolí, neboť na zdejším trhu se pohybuje již více než 14 let. Zaměřuje se na dovoz a prodej nákladních a užitkových motorových silničních vozidel, a to ze zemí Evropské unie. Zkušenosti a praxe firmy jsou pro toho, kdo takový vůz shání a nehodlá investovat do nového auta, obrovskou výhodou. Na rozdíl od různých „dohozených“ dodávek od známého přes jeho kamaráda apod. zde máte garantováno, že dbají na jednoznačný původ každé dodávky a užitkového vozidla, které hodlají nabídnout zájemcům na českém trhu. Snaží se vybírat taková vozidla, která jsou od prvního majitele, mají servisní knihu a nebyla havarovaná.

Předpokládáme, že přesně takové služby potřebujete, neboť to je ten pravý kompromis, do něhož má při rozhodování se o koupi  dodávky smysl jít. Na rozdíl od „funglovky“ můžete zajímavě ušetřit, ale nemá se to přehánět a jít do neověřeného vozu s nejistou minulostí je přílišný hazard, neboť takto ušetřené peníze velice brzy do auta stejně velmi rychle našoupete a budete si drbat hlavu. U havarovaného vozu zkrátka nikdy nevíte, co se kde projeví. Firma Primex Plus zákazníkům zabezpečuje stoprocentní garanci na ověření původu prodávaného auta včetně roku jeho výroby v systémech CEBIA či CARDETEC. To je při nákupu obzvlášť tohoto tipu silničního motorového vozidla mimořádně důležité.

Zmíněná firma ze Slaného navíc i prodává nákladní a užitkové vozy Volvo, s nimiž má dlouholeté zkušenosti. Krom toho nabízí také autodopravu a autopůjčovnu. V případě autopůjčovny samozřejmě zůstává věrná svému zaměření a nabízí možnost zapůjčení dodávek a užitkových vozidel různých velikosti a rozličnou mírou užitnosti (pick-up, stěhovací vozidlo, mikrobus apod.). A jak se sami můžete přesvědčit – za bezkonkurenční ceny.

Předchozí článekPředstavujeme: PE Motors – servis a prodej automobilů
Další článekNejlepší vánoční dárek pro tátu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno