Na našem webu čas od času představíme firmu či společnost, zabývající se prodejem či servisem vozů. Dnes vás seznámíme se znojemskou firmou PE Motors. Ta se specializuje především na servis automobilů značky Mazda, neboť je autorizovaným servisem Mazdy. Dále se zabývá prodejem a servisem vozidel Mitsubishi, Suzuki, Hyundai, Toyota či Ford, včetně prodeje náhradních dílů.

U náhradních dílů nabízí jak použité, tak nové. A pochodíte také u značek jako je Nissan, Volvo, Citroën a nově také Ford. Hlavní jsou však náhradní díly Mazda. Součástí nabídky je možnost financování a pojištění vozidel a poskytují zde i opravy a servis všech značek, řešení pojistných událostí. V rámci prodeje příslušenství nabízejí karosářské a lakýrnické práce, pneuservis, geometrii, zapůjčení vozidel, servis a plnění klimatizací, výkup a prodej ojetých vozidel, mytí vozidel a mnoho dalšího…

Nevíte si rady, u koho pojistit váš nový vůz nebo potřebujete pomoci s pojistnou událostí? Zde vám nabídnou pojištění povinného ručení u některé z nejvýznamnějších pojišťoven v České republice. Velmi úzce spolupracují s UNIQA, Generali, AXA a ČPP. Pokud nemáte naspořeno, pomohou vám díky svým partnerům ČSOB Leasing, Autoleasing ČS a Cetelem s  financováním koupě osobního automobilu.

Kromě nových vozidel zajišťují také prodej ojetých automobilů. Nabízejí též možnost půjčení osobních vozů a doplňků, jako jsou střešní boxy a příčníky, navigace či ledničky do auta. Dobu půjčení si určujete vy.

Nezbývá než vyrazit na adresu Družstevní 3392/5a – Znojmo. Otevřeno mají ve všední dny vždy od 7 do 17 hodin.  Věříme, že našim čtenářům ze Znojemska jsme dali dobrý tip, kde pořídí nový vůz či náhradní díly nejen Mazda, ale i dalších značek a firmě přejeme hodně spokojených zákazníků.

 

PE Motors
PE Motors

 

Předchozí článekPoužité pneu představují zbytečný hazard
Další článekPředstavujeme firmu Primex Plus – prodej dodávek a užitkových vozů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno