AutoDesire

Živá sportovní Mazda 3 versus stylová výkonná Mazda 6


ajsvahjsdv

Jste milovníci značky Mazda, rádi byste si pořídili některý z těchto vozů, ale nemůžete se rozhodnout? Svůdná Mazda 3 má plné tvary a ergonomický interiér, v prodeji je ve dvou provedeních: hatchback a sedan. Tento vůz jde s dobou a informačními technologiemi, proto přichází vůbec poprvé s konceptem mobilní konektivity „MZD Connect“. Interiér je rozdělen na dvě zóny, bezpečné a účelné místo pro řidiče a pohodlné a klidné prostředí pro spolujezdce. Nová Mazda 6 je opravdu stylovým a promyšleným vozem, který je šetrný k životnímu prostředí. Nechybí skvělé využití technologie SKYACTIV a výrazový jazyk KODO. Pojďme se podívat na oba dva modely a jejich výbavu podrobněji.

Sportovní Mazda 3 s nízkou spotřebou paliva

Vůz Mazda 3 s designovým jazykem KODO, což znamená „duše v pohybu“, se vyznačuje mohutným vzhledem karoserie, ta má představovat sílu a plynulou dynamickou jízdu, což umocní opravdový prožitek z každé jízdy. S propracovanou technologií SKYACTIV se podařilo dosáhnout perfektního výkonu při jízdě a zároveň nízké spotřeby paliva. Luxusní interiér je zaměřen na pohodlí, nechybí bezpečnostní funkce i-ACTIVSENSE pro pocit bezpečí a palubní systém infozábavy, díky němuž se snadno připojíte k internetovému rádiu nebo oblíbeným sociálním sítím. Model SKYACTIV-D 2.2 L diesel (150 PS) jede maximální rychlostí 210 km/h, akcelerace je 100 km/h za 8,1 s a spotřebu má 3,8 – 5,8 l/100 km.

Nová výkonná Mazda 6 s mnoha technologiemi

Působivý automobil Mazda 6 se postará o vzrušující dynamický výkon při výrazné spotřebě paliva. Tento model je velice atraktivní, výkonný a bezpečný. Design KODO ještě více pokročil, což je vidět na první pohled díky robustnímu výraznému vzhledu v prémiových metalických odstínech. Technologie SKYACTIV přináší rytmickou plynulou jízdu, snadné ovládání a řízení. Bezpečnostní funkce i-ACTIVSENSE pro vysokou spolehlivost, MZD Connect pro mobilní konektivitu a luxusní interiér splňují vysoké nároky na vůz pro pracovní účely i cestování s rodinou. Model 2,5G, 192 k s i-ELOPP, 6AT, 2WD jede maximální rychlostí 223 km/h, akcelerace je 100 km/h za 7,8 vteřin a spotřebu má 3,9 – 6,3 l/100 km.

Všechny modely Mazda si můžete pořídit v autorizované společnosti ADJ.CZ, spol. s r. o. v Jihlavě za velmi zajímavé ceny, všechny typy vozů jsou skladem a připraveny k testovací jízdě. Při zakoupení vozidla zde získáte 6% slevu na servisní opravy a prohlídky v pneuservisu a 8% slevu na originální náhradní díly a příslušenství.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt