NovinkyVíte, které vybavení do auta vám usnadní cestování?

Víte, které vybavení do auta vám usnadní cestování?

-

Ať chceme, nebo ne, v automobilech trávíme denně spoustu času. Někdo dojíždí do zaměstnání, někdo má daleko příbuzenstvo, jiný potřebuje často na služební cesty, nebo jen denně vyzvedávat děti ze školy, kroužků, vozit je ke kamarádům a podobně.

V autě převážíme spoustu různých věcí, proto potřebujeme, aby držely stabilně, aby se nezničily, neznehodnotily… Stejně tak potřebujeme, aby bylo auto vždy mobilní, ať už je zima, nebo parné léto. A k tomu všemu bychom v něm měli mít vybavení, které usnadní komunikaci, pokud je potřeba, tzn. různé držáky, podložky zajišťující předměty na jednom místě a mnohé jiné.

Abyste si neznečistili kufr

Ať už vůz používáte k pracovním účelům, nebo jen občas potřebujete převézt hlínu na chalupu, stavební materiál, kanystr s naftou a podobně, budou se vám hodit levné vany do kufru. Jsou vyrobeny z odolného materiálu, který jen tak nepodřete, neproděraví se, nezničí jej ani agresivní tekutiny. Stejně tak v něm předměty nekloužou a díky vyvýšenému okraji se nemusíte bát znečištění nebo vypadnutí věcí do prostoru kufru.

Topení v autě rychle a jednoduše

Aby vaše auto během zimního období fungovalo, jak má, pomůže zimní clona do masky. Ta slouží k tomu, aby nebyl motor a chladič vozu ofukován studeným vzduchem. Díky tomu se motor rychleji zahřeje na provozní teplotu a v autě bude teplo rychleji. To oceníte jak vy sami, tak zvláště tehdy, pokud vozíte malé děti.

Vychytávky, které oceníte

Stejně tak se vám možná bude hodit prodlužovač bezpečnostního pásu. Ten ocení otylejší osoby, nebo ty, které mají nějakou indispozici a běžný pás je jim krátký. Hodí se však i pro snadnější manipulaci s autosedačkou, nebo chcete-li připoutat rozměrnější předmět.

V autě je velmi praktický i teploměr. U vozů, které nemají nastavitelnou klimatizaci se značením teploty prakticky nevíte, na jakou teplotu jste si auto vychladili, nebo vytopili. Zvláště v parném létě i velké zimě je teploměr pomůckou, bez níž si rychle nebudete umět představit, že byste ji v autě neměli.

Pokud často telefonujete, neobejdete se bez USB nabíječky do auta. Ideální je, když je hned pro dvě mobilní zařízení. Můžete nabíjet dva telefony, nebo telefon a tablet či jiné IT vybavení.

Všechno toto zboží, ale i další, jako kryty prahů, gumové koberce, deflektory, ochranné lišty dveří, osvětlení, parkovací senzory… najdete na stránkách dovozu.cz. Stačí si jen vybrat, co se vám hodí a vychutnávat si jízdu v autě s vyšším komfortem.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby se mohl na silnicích pohybovat bezpečně. Často chybně domnívanou předností...

Jak opravit promáčkliny karoserie? S metodou PDR se jich zbavíte rychle, efektivně a šetrně

Auto je vizitkou každého řidiče. Jak se o něj staráte, kolik péče mu věnujete a jak často jej čistíte,...

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě autem dokáží být pořádně nepříjemné. Vatovou chvíli přichází na řadu...

Čeká vaše auto oprava? Vybavte ho kvalitními díly

Nezáleží na tom, jaký typ, značku nebo provedení vozu preferujete, jedno je totiž naprosto jasné. Co mu dáte, to...
- Advertisement -spot_img

Na koho se může autoservis obrátit, když chce pomoci s odpady?

Řešíte ve svém autoservisu odpadové hospodářství správně? Vyhovět liteře zákona není vždy snadné, protože povinností je celá řada a...

Máte prasklinu na čelním skle auta? Poradíme vám, jak ji opravit svépomocí

Součástí vlastnictví vozidla jsou i jeho neustálé opravy a pravidelná údržba. Mezi mnoha dalšími problémy se může stát neštěstí...

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby...