Ať chceme, nebo ne, v automobilech trávíme denně spoustu času. Někdo dojíždí do zaměstnání, někdo má daleko příbuzenstvo, jiný potřebuje často na služební cesty, nebo jen denně vyzvedávat děti ze školy, kroužků, vozit je ke kamarádům a podobně.

V autě převážíme spoustu různých věcí, proto potřebujeme, aby držely stabilně, aby se nezničily, neznehodnotily… Stejně tak potřebujeme, aby bylo auto vždy mobilní, ať už je zima, nebo parné léto. A k tomu všemu bychom v něm měli mít vybavení, které usnadní komunikaci, pokud je potřeba, tzn. různé držáky, podložky zajišťující předměty na jednom místě a mnohé jiné.

Abyste si neznečistili kufr

Ať už vůz používáte k pracovním účelům, nebo jen občas potřebujete převézt hlínu na chalupu, stavební materiál, kanystr s naftou a podobně, budou se vám hodit levné vany do kufru. Jsou vyrobeny z odolného materiálu, který jen tak nepodřete, neproděraví se, nezničí jej ani agresivní tekutiny. Stejně tak v něm předměty nekloužou a díky vyvýšenému okraji se nemusíte bát znečištění nebo vypadnutí věcí do prostoru kufru.

Topení v autě rychle a jednoduše

Aby vaše auto během zimního období fungovalo, jak má, pomůže zimní clona do masky. Ta slouží k tomu, aby nebyl motor a chladič vozu ofukován studeným vzduchem. Díky tomu se motor rychleji zahřeje na provozní teplotu a v autě bude teplo rychleji. To oceníte jak vy sami, tak zvláště tehdy, pokud vozíte malé děti.

Vychytávky, které oceníte

Stejně tak se vám možná bude hodit prodlužovač bezpečnostního pásu. Ten ocení otylejší osoby, nebo ty, které mají nějakou indispozici a běžný pás je jim krátký. Hodí se však i pro snadnější manipulaci s autosedačkou, nebo chcete-li připoutat rozměrnější předmět.

V autě je velmi praktický i teploměr. U vozů, které nemají nastavitelnou klimatizaci se značením teploty prakticky nevíte, na jakou teplotu jste si auto vychladili, nebo vytopili. Zvláště v parném létě i velké zimě je teploměr pomůckou, bez níž si rychle nebudete umět představit, že byste ji v autě neměli.

Pokud často telefonujete, neobejdete se bez USB nabíječky do auta. Ideální je, když je hned pro dvě mobilní zařízení. Můžete nabíjet dva telefony, nebo telefon a tablet či jiné IT vybavení.

Všechno toto zboží, ale i další, jako kryty prahů, gumové koberce, deflektory, ochranné lišty dveří, osvětlení, parkovací senzory… najdete na stránkách dovozu.cz. Stačí si jen vybrat, co se vám hodí a vychutnávat si jízdu v autě s vyšším komfortem.

 

Předchozí článekMódní trendy v interiérovém vybavení aut od Vopi
Další článekS operativním leasingem jezdíte stále v novém autě

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno