AutoDesire

S operativním leasingem jezdíte stále v novém autěOperativní leasing je služba, kterou Češi teprve objevují. V posledních letech je ovšem populární čím dál více a vůbec se není čemu divit. Oproti jiným formám pořízení automobilu má totiž spoustu výhod.

Někteří lidé si operativní leasing pletou s tím klasickým, kdy si pořídíte auto, ale od začátku je vlastně majetkem leasingové společnosti. Teprve až ho splatíte, přejde do vašeho vlastnictví.

Tak na tohle teď zapomeňte, protože operativní leasing je postaven na trochu jiné filozofii.

Auto si vlastně jen dlouhodobě půjčíte

Operativní leasing by se dal přirovnat k dlouhodobé půjčce. Vyberete si auto, uzavřete smlouvu na určitý počet let, nejčastěji 2, 3 či 5, a používáte ho. Není vaším majetkem, máte ho pouze vypůjčené, a až stanovená doba uplyne, vrátíte ho. Uzavřete novou smlouvu zase na jiné auto, případně to staré odkoupíte za zůstatkovou cenu.

Formality za vás řeší poskytovatel leasingu

Tím, že auto není formálně vaše, můžete využívat několika výhod. Například se nemusíte starat o přezouvání kol. Také není třeba platit povinné ručení. Formality za vás vyřeší leasingová společnost! Kolik toho řeší, se liší firmu od firmy a také tarif od tarifu. Proto si před uzavřením smlouvy dobře pročtěte podmínky.

Jezdíte pořád v novém autě, můžete si to dovolit

Tím, že se smlouva uzavírá jen na pár let, vlastně každých pár let dostáváte nové auto plné bezpečných technologií. Vždycky jste si chtěli pořídit Superba? Proč by ne?! Škoda Superb na operativní leasing je dostupná i těm, kteří nemají našetřené miliony.

Jako podnikatel si splátku dáte do nákladů

Výhodný je operativní leasing také pro podnikatele. Ti si totiž měsíční splátku mohou bez problémů dát do nákladů. Levně si tedy mohou pronajmout celou firemní flotilu, a ještě se o ni navíc vůbec nemusí starat.

A ceny? Třeba takový VW Passat na operativní leasing vychází kolem patnácti tisíc korun měsíčně. Nemusíte ale rovnou mířit tak vysoko, jsou i levnější modely. Vyberte si, co je ve vašich aktuálních finančních možnostech. A další smlouvu už uzavřete třeba na dražší auto. Nebo naopak levnější, když bude peněz nedostatek.

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt