AutoDesire

Chcete si auto pouze pronajmout? Pro platbu si zvolte operativní leasing


Motoristé, kteří touží po novém autě na konkrétní dobu, mají možnost si místo klasického úvěru vybrat operativní leasing. Namísto složitého pátrání po společnostech, jež tuto formu financování pronájmu zprostředkovávají, je dobré oslovit jednu prověřenou firmu. Ta za vás vyhledá neschůdnější finanční řešení vzhledem k vašim možnostem a požadavkům na konkrétní vůz.

Nadstandardní služby poskytované společností Driveto

Výhodou operativního leasingu sjednaného u společnosti Driveto je členství v Driveto Klubu, které zúčastněným poskytne ty nejlepší nabídky operativního leasingu, jaké jinde nenaleznou. Jednou z nich je palivo zdarma na první jízdy s vaším vysněným automobilem v hodnotě tisíc korun. Odpadá vám tedy prvotní starost tankování po zakoupení, respektive sjednání pronájmu svého auta. Operativní leasing využívají nejen podnikatelé, malé firmy, ale i běžní řidiči. Protože se řízení občas svěřuje i osobě, která si auto nepronajala, zeptejte se vždy u konkrétního vozu i na možnost řízení jinou osobou – kamarádem, manželkou či dalším rodinným příslušníkem.

Jaké výhody přináší operativní leasing?

V rámci pronájmu obvykle bývá zajištění plného servisu zdarma (myšleno: je v ceně leasingu) po celou dobu užívání a u některých operativních leasingů máte k autu zimní pneumatiky v ceně. Nabízené vozy mají uvedeny i případy, zda se pronajímají firmě, podnikatelům, nebo i fyzickým osobám. Liší se rovněž doby dodání. Na některá auta se čeká pár týdnů, na jiná několik měsíců. Podstatnou položkou, již by zájemci o operativní leasing neměli opominout, je daný počet najetých kilometrů za rok. Upřesněte si tedy i podmínky, za jakých bude operativní leasing navýšen či jaký bude doplatek v případě překročení stanoveného limitu najetých kilometrů. Někomu stačí pronájem s limitem 10 000 km/rok, aktivní řidiči zas potřebují vyšší hranici – například 25 tisíc kilometrů. Kdo si na nové auto během pronájmu zvykne, měl by se včas informovat o možnosti odkupu vozidla po uplynutí stanovené lhůty. Někdo počítá s tím, že si auto skutečně odkoupí, a tuto skutečnost by měl při uzavírání smlouvy o pronájmu v rámci operativního leasingu uvést.

Konkrétní podmínky pronájmu oblíbené Škody Fabia Combi

Pojďme se podívat na příklad nejoblíbenějšího pronajímaného vozu Škoda Fabia Combi od společnosti Driveto. Auto budete mít k dispozici za dva měsíce. Vůz vám bude pronajmut na 48 měsíců s limitem ročního nájezdu 10 000 kilometrů plus 5000 volných kilometrů (bez navýšení poplatku). I s navýšením je možné ujet během dvou let celkově 40 tisíc kilometrů. Měsíční splátka operativního leasingu bude 3519 Kč bez DPH při pronájmu na 48 měsíců, 4249 Kč zaplatíte za dobu půjčení na 24 měsíců. Pronájem na delší dobu je tedy finančně výhodnější. V ceně jsou zahrnuty garanční prohlídky, havarijní pojištění s 10% účastí, povinné ručení, připojištění předního skla, registrace vozidla, rozhlasový poplatek, silniční asistenti v České republice i Evropě, silniční daň, údržba a opravy. Zimní pneumatiky v ceně nejsou obsaženy, musíte si je sehnat sami. Auto na splátky Škoda Fabia Combi je určeno pro podnikatele a firmy.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt