AutoDesire

Čtyřkolky nemusí být jen pro zábavu


Čtyřkolka je pro některé lidi synonymem zbohatlictví, zbytečnosti nebo frajerství. Na ty, kteří ji vlastní, se dívají z patra a umí si představit lépe využité peníze. Vůbec tomu tak ale nemusí být, a pokud se o těchto praktických vozítkách něco více dozvíte nebo je dokonce vyzkoušíte, určitě změníte názor. Čtyřkolka je totiž nejen vyžitím ve volném čase, ale také užitečným dopravním prostředkem, pomocníkem při práci, a dá se využít i pro činnosti okolo domu a firmy. Proto se v poslední době prodej čtyřkolek tak rozmáhá.

Adrenalinové vyžití i práce

Pro příklad pracovní čtyřkolky snesou náročnější nasazení a mohou být doplněny o různé příslušenství nebo pracovní nástavby. Jde o stroje, jejichž schopnosti leží v o stupeň vyšší rovině, ale které lze využívat i jako hobby, jsou zkrátka multifunkční. Pokud tedy uvažujete o čtyřkolce, zvažte, k čemu všemu by se ve vašem případě dala použít, a podle toho nakupujte, abyste dobře zhodnotili její potenciál a nejezdili s ní zbytečně jen po polních cestách, když by šla použít i k užitečným věcem.

K čemu se hodí pracovní čtyřkolky

Čtyřkolka může kupříkladu zastat hodně práce při stavbě a údržbě domu. Potřebujete vytrhat ze zdi břečťan, strhnout zídku nebo sloupek? Stačí vám čtyřkolka s navijákem. Čtyřkolka s vozíkem zase odveze či přiveze různý náklad, například suť a stavební materiál. Díky 4×4 a redukci nejste rozhodně omezeni jen na rovné plochy! Čtyřkolku využijete i při terénních úpravách, orbě malého políčka, k dovozu sena a krmení. Pokud nemáte šikovný malý traktůrek, je to dobrá alternativa a navíc ve volném čase se na takovém stroji můžete příjemně projet a zrelaxovat se.

Víceúčelová versus sportovní

Pro čtyřkolku najde skoro každý nějaké využití a je to je o člověku, jak se prezentuje na veřejnosti a jak s tímto strojem zachází. Pokud chcete čtyřkolku jen pro zábavu, adrenalinové vyžití a jízdu v jakémkoliv terénu, zaměřte se na sportovní modely, víceúčelové jsou zase ty pracovní. Prodávají se i dětské modely nebo expediční stroje. Zapomínat bychom neměli na bezpečnost, tedy na helmy, chrániče, brýle a speciální oblečení na čtyřkolku včetně obuvi.

Kde si čtyřkolku vyzkoušet?

Výborná je prodejna G4R s.r.o. v Českých Budějovicích, kde můžete využít i poradenství a servis čtyřkolek nebo navštívit showroom. Půjčovna čtyřkolek vám pomůže s rozhodováním, který typ zvolit, nebo se hodí, pokud potřebujete stroj pouze jednorázově nebo si chcete jízdu nejprve vyzkoušet.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt