AutoDesire

Chcete mít moderní autolakovnu? Nezapomínejte na kvalitní vybavení


S myšlenkou otevřít si vlastní autolakovnu koketuje spousta mužů pohybující se v automobilové branži. V některých lokalitách je konkurence příliš vysoká, a proto se spousta snílků svého snu zbaběle vzdá. Nicméně každý může překonat konkurující společnost, pokud potenciální klientele nabídne nějakou přidanou hodnotu. Tou může být právě moderní vybavení. V následujících řádcích vám prozradíme, kde koupit kvalitní techniku do autolakovny za přijatelné ceny.

Nenahraditelnou součástí novodobé autolakovny je lakovací kabina, přičemž do popředí v tomto segmentu se dostává značka Nova Verta. Pakliže chcete sáhnout po této renomované značce, stačí se obrátit na prodejce jménem Naver s.r.o., který působí v Brně. Z bohatého produktového portfolia si vyberete vše od stříkací kabiny až po různé příslušenství.

Významnou roli v autolakovnách hrají vstupní a výstupní agregáty, které slouží ke kontinuální výměně vzduchu v lakovací kabině. Čerstvý vzduch putuje do lakovací kabiny prostřednictvím vstupního filtru, jehož úkolem je zahřát vzduch na požadovanou teplotu. Výstupní agregát odvádí kontaminovaný vzduch z kabiny pryč.

Naver s.r.o. nabízí vše, co autolakovna potřebuje

Na tuzemském trhu působí společnost Naver s.r.o., která zaměstnává odborné pracovníky s bohatými zkušenostmi v automobilovém průmyslu. Před koupí konkrétního vybavení autolakoven byste se měli poradit s profesionály, kteří podstupují pravidelná školení. Navrhnou vám řešení vyhovující vašim potřebám a požadavkům. V autolakovně vám nebude chybět sušicí kabina, odsávací box či míchací box.

Ryze česká firma Naver s.r.o. vznikla v roce 1994 a již od svého počátku se orientuje na vybavení autolakoven. Navázala spolupráci s mnoha významnými klienty napříč všemi obory.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt