AutoDesire

Francouzský elegán – Citroën C5


Pokud hledáte alternativu za velice rozšířený VW Passat a klasický Ford Mondeo, máme pro Vás tip. Model C5 francouzské automobilky Citroën vypadá více než dobře. A nejen to – on je dobrý.

Citroën C5 se sice vyrábí již od roku 2008, ovšem nyní prošel malým faceliftem. Ovšem ta se projevila jen na předních a zadních světlech vozu. Ty přední dostaly navíc LED světla denního svícení. Ono totiž není moc co vylepšovat na tomto vozu. Prodává se totiž nadmíru dobře. Novinkou jsou i dva nové motory. C5ka se vyrábí i ve verzi kombi, takže pro milovníky prostoru, kterým je například Citroën C4 Picasso malý, najdou u tohoto vozu jistě uplatnění.

Nás ovšem více zajímají motory nejsilnější, které jsou k dispozici v modelu C5. Co se týče benzínových motorů, tak těm kraluje třílitrový šestiválec, který disponuje maximálním výkonem 211 koní. V nabídce pak je i dieslový třílitrový šestiválec, který má výkon až 240 koňských sil. Maximální rychlost tohoto modelu pak končí těsně pod hranicí 250 km/h.

I cena vozu mile překvapí, když v plné výbavě se zmíněným dieslovým motorem se částka za nový vůz nepřehoupne přes milion korun. Modernizovaná verze Citroenu C5 by se měla prodávat ještě ke konci letošního roku.

Francouzský elegán – Citroën C5

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt