AutoDesire

Vybavení pneuservisu je hračka


Tento eshop Vám mohu s klidem doporučit nejen pro výborné ceny veškerého zboží, ale především pro šíři sortimentu, která je u nás téměř jedinečná. Obyčejny řidič si možná ani neuvědomí, kolik různých nástrojů je využíváno při výměně pneumatik, kterou podstupuje většinou dvakrát do roka. Zdaleka se totiž jen o manuální práci.

Základní prostředek, který nesmí chybět v žádném pneuservisu, je zvedák. V tomto případě bych Vám rád doporučil dvousloupové zvedáky, který je ideální v poměru cena/výkon. Dále je nutná zouvačka pneumatik, která notně usnadňuje práci mechaniků, když zvládne za pár okamžiků sejmout pneumatiku z disku. V neposlední řadě, ovšem zdaleka je nejméně důležitý nástroj, je vyvažovačka kol. Ta za pár vteřin zajistí vyvážení kola, aby nedošlo k nežádoucímu opotřebovávání pneumatiky z jedné strany. Všechny tyto nástroje v eshopu jsou značky Twin Busch.

Avšak kvalitní pneuservis má ve svém arsenálu vybavení ještě mnoho další techniky. Pokud tedy uvažujete nad koupí, všechny tyto nástroje a mnoho dalšího najdete právě na eshopu www.vybaveni-pneuservis.cz, který Vám tímto rád doporučil.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt