AutoDesire

Nový pick-up Toyota Hilux


Toyota připravila modernizaci legendárnímu picku upu Hilux, který si tak příští rok vyslouží nový vzhled karoserie i interiéru. Toyota Hilux je známa i díky pořadu Top Gear, kde pravidelně vybírali právě tento vůz pro ty nejsložitější úlohy. Nakonec byl Hilux prohlášen za nezničitelný.

Toyota Hilux se tak může pyšnit novou verzí. Samozřejmě je k dostání i čistě terénní verze, která sice není vybavena jako více silniční Hiluxy, ovšem její síla tkví v neuvěřitelné prostupnosti terénu. I s Hiluxy vybavenými spíše na cestu ovšem není problém vjet do terénu, přičemž v nejhorším je možno pomoct si redukcí. Toyota Hilux se stejně jako starší bude vyrábět ve třech variantách, a to Single Cab, delší Extra Cab a čtyřdveřové Double Cab.

Na výběr je ze dvou dieslových motorů o objemu 2.5, respektive tří litrů. Slabší motor se pyšní výkonem 142 koní, třílitr pak má výkon 168 koní. Samozřejmostí je pohon všech čtyř kol. U obou variant je volitelná automatická či manuální pětistupňová převodovka.

Toyota Hilux je již dnes legendou. Za dobu prodeje, který začal v roce 1967 se jich prodalo již přes třináct miliónů, a to už v sedmi generacích. Hilux je i v Evropě nejprodávanšjí teréní pick-up.

Nový pick-up Toyota Hilux


Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt