NovinkyNa ryby i na dovolenou: s obytnou dodávkou kamkoli

Na ryby i na dovolenou: s obytnou dodávkou kamkoli

-

Nejčastější důvody, proč odjíždíme na dovolenou nebo si prodloužíme víkend, je potřeba načerpat nové síly, vyčistit si hlavu a na pár dní utéct z každodenního shonu. Dovolená s obytnou dodávkou je skvělou možností, jak cestovat a užít si svobodu i pohodlí.

Mít možnost odjet na vlastní chatu nebo chalupu je samozřejmě skvělí varianta, ale ne každý ji má k dispozici a navíc nás pak dost limituje lokalita. Pokud chceme více cestovat, je pak potřeba řešit více různých ubytování po cestě, což už může být složité. Navíc nemáme žádnou možnost zůstat někde déle, když se nám tam líbí a naopak předčasně odjet z místa, kde spokojeni nejsme.

Stále oblíbenější je tak dovolená s obytnou dodávkou, která spojuje možnost svobodného cestování a pohodlí i komfortu. Na podzim už se pod stan vydávají spíše dobrodruzi, ostatní mají strach o své zdraví. Campervan ale nabídne komfortní zázemí i dostatek úložného prostoru a můžeme s ním jet kamkoli se nám zachce. Není ani nutné řešit rezervace hotelů a pensionů, jednoduše najdeme volné místo vhodné pro parkování nebo nejbližší stellplatz.

Podzimní počasí s sebou nese i častý déšť, vítr a ochlazení. Obytná dodávka schová před bouřkou mnohem lépe než stan a navíc vás nebudou bolet záda ze spaní na karimatce na zemi, ve vozech jsou pohodlné matrace a další vybavení, které na cestách zajistí komfort. Dostatek úložného prostoru umožňuje vzít si s sebou na dovolenou vše, co potřebujeme, a nemusíme řešit velikost batohu. Ať chcete do hor, na výlety po lesích nebo vyrazit na víkend na ryby, stačí si půjčit obytný vůz a vyrazit.

V obytných dodávkách najdete i možnost připojení k elektrickému proudu nebo vestavěnou a plně funkční kuchyňku, která umožní si kdykoli uvařit horký čaj nebo oběd. Nikdo vám nediktuje, od kdy do kdy se podávají snídaně nebo v kolik se jede na výlet, vše si řídíte jen vy sami podle toho, jak se vám chce.

Snídaně s výhledem na hory a večeře u oblíbené řeky? S obytnou dodávkou to není žádný problém, záleží jen na vás, kam si zajedete na dovolenou nebo prodloužený víkend.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě autem dokáží být pořádně nepříjemné. Vatovou chvíli přichází na řadu...

Čeká vaše auto oprava? Vybavte ho kvalitními díly

Nezáleží na tom, jaký typ, značku nebo provedení vozu preferujete, jedno je totiž naprosto jasné. Co mu dáte, to...

Na koho se může autoservis obrátit, když chce pomoci s odpady?

Řešíte ve svém autoservisu odpadové hospodářství správně? Vyhovět liteře zákona není vždy snadné, protože povinností je celá řada a...

Máte prasklinu na čelním skle auta? Poradíme vám, jak ji opravit svépomocí

Součástí vlastnictví vozidla jsou i jeho neustálé opravy a pravidelná údržba. Mezi mnoha dalšími problémy se může stát neštěstí...
- Advertisement -spot_img

Havarijní pojištění pro řidiče přestává být atraktivní, neví základní fakta

Řidiči se k havarijnímu pojištění většinou staví dvěma způsoby. Buď jej považují za zcela nezbytné, nebo za zcela zbytečné....

Autokosmetika pro péči před zimou

Aby péče o auto byla opravdu pečlivá, je potřeba věnovat svému autu chvilku času. Pořádně jej umýt a nanést...

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě...

Čeká vaše auto oprava? Vybavte ho kvalitními díly

Nezáleží na tom, jaký typ, značku nebo provedení vozu...