V zemědělství, kde se nejčastěji používají traktory a ostatní mechanické stroje, nikdy nebylo peněz nazbyt. Není tudíž s podivem, že i dnes brázdí pole a louky v Česku tradiční stroje Zetor, které už mají mnohdy leccos za sebou. Roste tak logicky poptávka po náhradních dílech. Abyste s jejich nákupem neměli zbytečně moc starostí, dá se k jejich pořízení dokonce využívat specializovaný internetový obchod.

Těžké traktory a stroje Zetor jsou i ve starším podání stále velmi spolehlivé, což ocení snad každý jejich majitel. Přesto je čas od času zapotřebí nějakou součástku vyměnit. Pakliže se použijí kvalitní hydraulické hevery, zvládne opravu takřka všech součástek každý alespoň trochu zkušený mechanik.

Jaké nedostatky dokážou potrápit majitele Zetoru?

Největší problémy, kde je nutná častá výměna, trápí u značky Zetor hlavně startéry, brzdové díly, potažmo pak spojky a tlumiče. To se týká i dnes už již vskutku fenoménu tohoto výrobce, kterým je Zetor 25. Tento spíše menší traktor dokáže překvapivě lehce zdolávat náročné terény, přičemž dosahuje značného výkonu. Jde o perfektní stroj hlavně pro drobné zemědělce a soukromé majitele, kteří už k obhospodařování svého pozemku potřebují mechanizované stroje. Ani pro Zetor 25 náhradní díly nejsou nedostupné, je však zapotřebí vědět, na jakého prodejce se obrátit.

Kde pořídit náhradní díly Zetor?

Bohatý sortiment náhradních dílů (nejen) pro stroje Zetor naleznete v eshopu bvm.cz, a to rozumné ceny. Aktuálně je zde možnost si objednat například dvanáctivoltový startér Zetor s reduktorem, a to za necelé tři tisíce korun, což je rozhodně velmi příjemná cena.

Historie značky Zetor sahá hluboko do minulého století. Nedávno ostatně tento tradiční výrobce traktorů oslavil jubileum, byť byl v minulosti Zetor hned několikrát takřka na pokraji zániku. Naštěstí funguje stále, takže stroje značky Zetor mohou nadále brázdit českou krajinu a pomáhat k jejímu zúrodňování.

Předchozí článekZavazadlo na motorku by mělo být hlavně kvalitní
Další článekNa ryby i na dovolenou: s obytnou dodávkou kamkoli

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno