Řešíte ve svém autoservisu odpadové hospodářství správně? Vyhovět liteře zákona není vždy snadné, protože povinností je celá řada a snadno se udělá chyba. V autoservisu mají lidé plno práce s auty a řešit do toho byrokratické záležitosti je poměrně nepříjemná práce, která jen okrádá o čas. Pokud i vy považujete tyto záležitosti za zbytečné držení, ale chcete mít problematiku odpadu řádně vyřešenou, svěřte ji do rukou zkušené společnosti na Ecoservis.eu.

S čím vám profesionálové pomohou?

Likvidace odpadů pro autoservisy vám bude zajištěna od A do Z. Pokud ještě nemáte potřebné příslušenství, bude vám kompletně dodáno, tedy popelnice na nebezpečné odpady, kontejner na autobaterie. šanon s dokumenty, označení sběrných nádob, identifikační listy nebezpečných odpadů a cedule na stěnu označující místo uložení odpadů. Na vás bude jen řádné třídění odpadů do sběrných nádob. Když budou nádoby plné, objednáte si jejich odvoz, můžete se také domluvit na pravidelném svozu tohoto odpadu, třeba 12x nebo 6x do roka. Ne vždy za tuto službu musíte platit. Společnost vykupuje železo, barevné kovy, autobaterie a katalyzátory. Velmi důležité je zajištění zákonných povinností.

Odborníci se postarají o všechny zákonné povinnosti, včetně ohlášení přepravy na Ministerstvo s pomocí OLPNO. Budou vám také vést průběžnou evidenci odpadů a vypracují včas hlášení za odpady. Jsou autoservisy, které mají už řadu záležitostí vyřešenou a trápí je například jen roční hlášení za odpady. Pokud je to i váš kámen úrazu, můžete se obrátit na www.RocniHlaseni.cz, kde vám roční hlášení zpracují a včas ho odešlou přes ISPOP. Není nad to spolupracovat s profesionály, kteří vám zmenší starosti a postarají se, abyste měli více času.

Předchozí článekMáte prasklinu na čelním skle auta? Poradíme vám, jak ji opravit svépomocí
Další článekČeká vaše auto oprava? Vybavte ho kvalitními díly

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno