AutoDesire

Škodovka nikdy nezklame


Škoda bezesporu vždy patřila mezi nejprodávanější, a tím pádem nejoblíbenější české značky. A nic na tom nezměnil ani rok 1991, kdy se značka stala součástí německého koncernu Volkswagen. Naopak. 
Za oblíbeností škodovek stojí především jejich dnes už německá kvalita. V současné době v portfoliu značky najdete osm úspěšných modelů: Citigo, Fabia, Nová Fabia, Rapid, Octavia, Karoq, Kodiaq a Superb. Pojďme si představit alespoň několik z nich.

Neobyčejný SUV vůz

Do oblíbené kategorie SUV vozů patří Škoda Kodiaq. Nejedná se však o jen tak obyčejné SUV. Schopnosti tohoto modelu sahají mnohem dál. Může za to především sofistikovaná kombinace moderních technologií a inovativních systémů, jež tento model povyšují do kategorie chytrých vozů. Automobil, jež odemknete i zamknete bez použití klíče, bude i vaším ochráncem. Během jízdy si sám ohlídá mrtvé body a skvěle si poradí i s drsným terénem. Zkrátka mu můžete stoprocentně věřit.

Škoda Fabia v novém hávu

Od roku 1999, kdy škodovka začala s prodejem populárních Fabií, patří tento model mezi vůbec nejúspěšnější modely značky. A zájem o ni neochabuje ani dnes téměř po dvaceti letech její existence. To hovoří za vše, nemyslíte? Dnešní Škoda Fabia ovšem zaznamenala mnoho změn. Na rozdíl od své předchůdkyně samozřejmě přeje veškerým současným moderním technologiím. Bez problémů v ní tak propojíte veškeré mobilní aplikace, umožňuje kvalitní poslech hudby a manuální zapínání světel konstruktéři nahradili plně automatickým. Její hlavní přednost ale zůstává, a tou je nízká spotřeba paliva. Chcete-li tedy jezdit opravdu levně, Fabia stojí za zvážení.

Rychlá a prostorná Škoda Superb

Kategorii rychlých a prostorných vozů jednoznačně vévodí Škoda Superb. Tento model je součástí vozového parku prezidentské kanceláře, což hovoří za vše. Řidiči si na vozech Superb cení především prvotřídní kvality jejich zpracování v kombinaci s těmi nejmodernějšími systémy. A samozřejmě i výkonných motorů, jimiž jsou vybaveny. Ty tento model dokonce řadí mezi nejrychlejší vozy Škoda vůbec. Hledáte-li rychlý, pohodlný, prostorný a bezpečný vůz, Superb je jasnou volbou.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt