AutoDesire

BMW – nové či ojeté


BMW přišlo s omlazeným modelem Z4 pro rok 2014. Již příští rok se tedy můžeme těšit na novou verzi tohoto oblíbeného roadsteru. Ovšem nejde o žádné převratné změny. Vzhled dostal jen opravdu minimální změny, naopak se Z4 může pochlubit novou nabídkou motorů i rozšířenou výbavou vozu.

Jednou z novinek mezi nabídkou motorů je i v nabídce nejslabší přeplňovaný čtyřválec o objemu 1.8 litru, který disponuje výkonem přibližně 160 koní. Ceny za tento model se pohybují nad hranicí 900 tisíc korun. V případě nejsilnějšího agregátu o objemu 3.5 litru, který disponuje výkonem 340 koní, se cena vyšplhá až téměř k půldruhému miliónu korun. Nejen proto může nejeden potencionální zákazník uvažovat o ojetině.

Dobrou možností je projít si nabídky autoinzerce na internetu, kdy se mnohdy dají najít vozy ve velmi slušném stavu za velmi dobré peníze. Například právě model Z4 se dá sehnat i za cenu kolem 300 tisíc korun, kdy dostanete 8 let starý vůz s minimálním nájezdem a ověřeným stavem. Přitom se jedná o verzi s motorem o objemu 2.2 litru, takže o výkon nemusíte mít nejmenší starosti.

Jedná-li se o nabídku vozů BMW, nemusíte mít nejmenší obavy o ojeté vozy této značky. Bazar BMW vozů nabízí většinou velmi spolehlivé vozy, což souvisí se samotnou značkou BMW, která vyrábí extrémně spolehlivé vozy. Vozy si přitom stále drží atraktivní vzhled, bohatou výbavu a výbornou nabídku výkonu i komfortu.

Náhradní díly na BMW můžete výhodně sehnat na vrakovištích, která vrakují auta BMW. Těch je v ČR několik desítek a najdete je zde: BMW vrakoviště.

I za málo peněz si tak můžete pořídit slušné BMW, jako například BMW M5 s minimálním nájezdem 50 tisíc kilometrů, které je k prodeji již za 700 tisíc korun. Sami zjistíte, že koupí ojetého auta s ověřenou historií se dá ušetřit poměrně dost peněz.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt