AutoDesire

Nadrozměrná přeprava aneb jak se vozí stavební strojeObčas máte šanci ve zprávách vidět ukázky toho, jak se stěhují nejrůznější vozidla, obří oltářní kameny, nebo dokonce celé kostely. Bývají to zapeklité akce, kvůli nimž je potřeba na mnohých místech zastavit dopravu, často se jezdí v noci. Podobná stěhování se ale, bez pozornosti médií, odehrávají denně. Českou republiku křižují tahače převážející dlouhé těžké tyče, stavební stroje nebo tanky.

Nadrozměrná doprava je podstatně komplikovanější, než když chcete poslat obyčejný balík. Ne každá společnost si s ní poradí. Potřeba jsou totiž nejen patřičné stroje, ale také značná míra zkušeností.

V čem je hlavní rozdíl?

S velkým či těžkým nákladem se daleko hůře manipuluje. Potřebujete speciální stroje, pomocí nichž ho naložíte, převezete na místo a zase složíte tam, kam patří. Počítat se musí i s nejrůznějšími omezeními. Typickým příkladem jsou mosty. Přeprava nadrozměrných zásilek vyžaduje důkladné plánování cesty, protože některé mosty mají příliš nízkou nosnost, do tunelů by se zase velké auto s nákladem nemuselo vejít.

Proto je lepší vsadit na profesionály

Z výše uvedených důvodů se vyplatí svěřit úkol odborníkům s dlouholetými zkušenostmi. Koneckonců firem, jejichž doménou by byla nadrozměrná přeprava, zase tolik není. Mezi ty osvědčené patří logistická společnost Easy Logistics, s.r.o. působící na našem trhu již od roku 2005. Dopravu velkých zásilek zajišťuje nejen v ČR, ale také do cizích zemí. Zajistí navazující přepravu námořní nebo leteckou.

Dobré tahače jsou základ

Firma Easy Logistics má bohatý vozový park, díky němuž je nadrozměrná doprava hračkou. O dopravu se starají tahače Volvo s různými typy návěsů dle potřeby. Často převáží nejrůznější pracovní stroje, pomáhají také se stěhováním výrobních závodů. Přeprava nákladů s Easy Logistics je hračka, a to prakticky nezávisle na rozměrech a hmotnosti.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt