AutoDesire

Hledáte ten nejsnazší způsob uskladnění materiálu? Řešením jsou multifunkční kontejnery!


Pokud potřebujete bezpečně uložit dřevo, zboží, nebo třeba motorku, pořídit si skládací kontejner by vás možná ihned nenapadlo. Přesto se jedná o mimořádně praktickou a finančně výhodnou možnost, zvláště s novými modely KOVOBEL.

Jak můžete využít volný kout vaší zahrady?

Majitelé rodinných domků to mají se skladovacími prostory jednodušší než obyvatelé bytových jednotek. Mohou totiž zužitkovat místo na zahradě. Lépe než dřevěná bouda k uskladnění materiálu jistě poslouží kovový kontejner, který bez problémů odolá jakýmkoliv hříčkám počasí. Dřevo, jež jste doposud nechávali vyschnout pod stříškou, v něm bude stoprocentně chráněno před vlhkostí. Na zimu se zde schová motorka, tříkolka, kolo, náhradní pneumatiky a zvolíte-li větší model, pak i osobní automobil. Jestliže nevlastníte garáž, nebudete už muset odhrnovat z auta sníh a odstraňovat z okenních skel námrazu. Kdo nemá na zahradě boudu na nářadí, může si ji z kontejneru zbudovat – rozhodně zde nic nezreziví a stavba je mnohem rychlejší a ekonomičtější, než by tomu bylo v případě dřevěné chatky.

Mobilní sklad

Ti, kteří vlastní zboží určené k prodeji či přepravě, využijí skladovací kontejnery úplně jiným způsobem. Lze je totiž vybavit přehledným regálovým systémem a různými dalšími vylepšeními, díky nimž zde budete moci pohodlně uschovávat cokoliv vyjma potravin s krátkou spotřební lhůtou. Když kontejner kromě obyčejného zámku vybavíte i bezpečnostní závorou, žádný chmaták se k vašemu sortimentu nedostane. Potřebujete rozsáhlejší sklady? Není problém! Stačí si pronajmout menší pozemek a pořídit tolik skládacích kontejnerů, kolik je třeba. Pokud si objednáte modely s vyztuženou střechou, budete je moci v rámci uspoření prostoru vršit na sebe. Výrobou těchto praktických skladovacích prostor z kvalitního pozinkovaného plechu se již 50 let zabývá společnost Kovobel.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt