AutoDesire

Změna barvy vašeho vozu, ochrana laku vozu


Na našich ulicích, jak jste si již mohli před časem všimnout, jezdí vícero aut polepených tzv. wrapovou fólií, jejímž účelem je změnit barvu vozu na atraktivnější, než je ta stávající.

Trendem poslední doby je taktéž polepit exponované části osobních automobilů ochrannou čirou fólií.

Nejprve k první možnosti úpravy vozu, změně barvy. Výrobci pohybující se v oboru reklamních fólií neotáleli a vyvinuli fólie, které jsou tvarovatelné a aplikovatelné jak na rovné, tak na zakřivené (ohnuté) části karoserie. Portfolio sortimentu dnešních předních výrobců fólií určených k „převleku“ neboli celopolepu vašeho osobního automobilu je velmi bohaté. Vyráběny jsou fólie matné, lesklé, polomatné, metalizované, perleťové, strukturované (např. 3D carbon, kartáčovaná ocel, semiš, imitace dřeva, mimikry), měňavé (chameleon) a lesklý barevný chrom. Možností je tedy celá řada. Záleží jen na vkusu, cenových možnostech klienta a někdy i na jeho míře exhibicionismu. Po našich silnících jezdí dnes již opravdové lahůdky. Na automobily lze ruku v ruce s barevným provedením aplikovat i reklamní fólie s potiskem (fotoprint), kdy podle návrhu grafika lze umístit na skla i karoserii vozu velmi zdařilé ilustrace, prolínající se reklamní fotografie a jejich kombinace s reklamním textem. Výhodou fólií určených k celopolepu na vašem voze je nejen převlečení vozu do atraktivnější barvy, popř. reklamní sdělení, které dokáže upoutat potencionálního zákazníka, ale nalepená folie taktéž ochrání lak vozu před poškrábáním a před škodlivým UV zářením.

20180201_193939

Druhou možností, jak ochránit lakované části karoserie a zachovat současně barvu laku, je vybrat si možnost polepit vašeho plechového miláčka pouze čirou ochrannou fólií. Fólie má tloušťku většinou 100-200 mikronů a stačí na to, abyste exponované části, případně celé auto nechali polepit speciálně tvarovatelnou vinylovou fólií.

Výhody polepu:

· Nemění barvu vozu, je téměř neviditelná.

· Účinně chrání před očipováním před odletujícími kameny.

· Chrání před drobnými oděrkami na parkovišti, při nakládání věcí do vozu, nastupování.

· Chrání před oleji, asfaltem, solí v zimních měsících.

· Zabraňuje nadměrné degradaci laku vlivem UV záření.

Na přání zákazníků toto vše umíme profesionálně zpracovat, vyrobit a poté nainstalovat. Využijte autoskla tonování Brno.

Kupte si fólie na automobilová skla v Brně.

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt