AutoDesire

Levná půjčovna dodávek Praha


Sháníte dodávku na stěhování? Jak dovézt nový nábytek z obchodu? Kde si zapůjčit spolehlivou a levnou dodávku? Vyzkoušejte naši levnou půjčovnu dodávek Dodavky.net.

 

Dodavky.net, to je půjčovna dodávek a užitkových vozů ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Náš vozový park obsahuje vozy do 3,5 tuny, které si můžete půjčit již od 350 korun na hodinu. Doba pronájmu se pak může pohybovat od tří hodin až po několik měsíců. A kdo naši nabídku může využít?

 

Komu půjčujeme dodávky

Naše půjčovna dodávek je určena doslova pro všechny. Mohou ji využít soukromé osoby po přestěhování svého bydlení nebo pro přivezení nového nábytku z obchodu. Našimi pravidelnými zákazníky jsou také drobní živnostníci a firmy, kteří si potřebují přestěhovat provozovnu, nahradit rozbitý vůz nebo naše dodávky využívají k zajištění svého vlastního podnikání.

 

Půjčení dodávky levně a spolehlivě

A proč si vybrat právě naši nabídku? Jaká je naše hlavní výhoda oproti konkurenci? Především se orientujeme na nejnižší možnou cenu na trhu. Přitom dbáme na vysokou kvalitu a spolehlivost našich dodávek. Jak toho dosahujeme? Naše vozidla využíváme také jako reklamní plochy k pronájmu. Jsme tak schopni trvale nabízet našim zákazníkům ty nejlepší ceny na trhu půjčoven dodávek a užitkových vozů.

 

Proč si zvolit naše služby

Jaké jsou naše přednosti? Kromě velmi dobrého poměru kvality a ceny nabízíme také bezplatné komfortní vybavení našich vozů. Jedná se především o moderní navigaci, transportní kurty nebo stěhovací rudlík. Na palubě vozu naleznete také osvěžující energetický nápoj zdarma. Součástí naší nabídky je i nonstop asistenční služba, dálniční známka pro Českou republiku a možnost zapůjčení našich vozů 7 dnů v týdnu 24 hodin denně.

 

Podmínky zapůjčení

Pro zapůjčení naší dodávky budete potřebovat občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny B, tj. pro běžné osobní vozy, dále 5.000 korun jako vratnou kauci a další částku pro zaplacení pronájmu. V případě půjčení dodávky na firmu je pak nutná osobní návštěva jednatelem společnosti nebo notářsky ověřená plná moc. Platit lze kromě hotovosti také předem převodem na účet a kdo přijede vlastním vozem, může si jej během zapůjčení dodávky nechat bezpečně zaparkován v našem uzavřeném areálu.

 

Zaujala vás naše nabídka půjčovny dodávek? Chcete vědět víc? Kontaktujte nás a my vám nabídneme zapůjčení za tu nejnižší možnou cenu.

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt