Čeká vás stěhování? Myslete na vypůjčení dodávky včas

Stěhování potká alespoň jednou za život drtivou většinu z nás. Mnozí se stěhují i víckrát, např. při studiu, pak do podnájmu s přítelkyní, následně do svého domu… Stejně tak se stěhováním setkávají starší lidé. Stávající byt či dům je jim velký, děti opustily hnízdo a oni se rozhodnout přemístit do menšího, ekonomičtějšího typu bydlení.

Ať už potřebujete vyřešit stěhování z domu, bytu, nebo komerční budovy a nacházíte se v Ostravě, či jejím blízkém okolí, obraťte se na společnost zajišťující zapůjčení dodávek – Autoremi. Jsou zkušení, rádi vám poradí, pomohou s výběrem vhodné dodávky a vše, co potřebujete převézt díky nim přemístíte bez potíží a obav.

 

Proč zvolit právě pronájem dodávek Autoremi

 

Při výběru půjčovny nás jistě bude zajímat, zda je možné vybrat si z vícera typů dodávek, jsou-li auta v kondici a pravidelně servisované, jaké jsou časové možnosti výpůjčky, jak rychle je možné se na rezervaci domluvit, ochota zaměstnanců… Obrátíte-li se na Autoremi, budete zajisté spokojeni. Letité zkušenosti jsou zárukou, že vědí, co zákazníci potřebují a očekávají. Samozřejmostí je výborný stav vozového parku.

Co se týče cen, které jsou jedním z prvních parametrů při výběru půjčovny, i tady budete spokojeni. Nejsou přemrštěné, odpovídají kvalitě vozů, určitě uznáte, že s nimi souhlasíte. Pohybují se od 250 Kč za hodinu, ale čím déle budete mít vůz pronajatý, tím příznivější hodinová sazba je.

Společnost se snaží maximálně vyjít vstříc zákazníkům, proto je možné domluvit vyzvednutí dodávky nejen v pracovní dny v týdnu, ale i v průběhu víkendu. Což se mnoha lidem velmi hodí.

renault-trafic-6_06

Z jakých vozů můžete vybírat

 

Autoremi je kromě půjčovny dodávek i půjčovna přívěsných vozíků a půjčovna minibusů. Vrátíme-li se ale k dodávkám, vybírat můžete ze třech modelů – Mercedes Sprinter 313 CDI, Iveco Daily Maxi 35 S12 nebo Iveco Daily Maxi 35 C15. Všechny můžou řídit řidiči vlastnící ŘP skupiny „B“. Jde o dostatečně velká vozidla, ať už potřebujete přestěhovat nábytek, spotřebiče, sportovní vybavení, oblečení i cokoli jiné.

Tato půjčovna dodávek Ostrava se zajisté stane vašim partnerem i do budoucna. Stačí jedna zkušenost a v případě potřeby je rádi oslovíte znovu. Přesvědčte se sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *