AutoDesire

Neřešte ubytování během vaší dovolené


Milujete volnost cestování bez toho, abyste byli vázáni pouze na jednom místě? Rádi se vydáváte za dobrodružstvím bez větších plánů? Pak je pro vás ideální dovolená s obytným vozem.

Půjčit si automobil je hračkou

Ne každý disponuje vlastním obytným vozem. Pokud se chystáte na dovolenou vyrazit pouze párkrát do roka, bude pro vás půjčovna obytných vozů to pravé. Vozy z půjčovny jsou nové, nebourané, s maximální kvalitní výbavou a samozřejmě patřičně pojištěné.

Využijte výhod

Seriózní půjčovna vám nebude účtovat ujeté kilometry, po dohodě vám přistaví vůz až k domu. Navíc můžete využít akční nabídky cenově zvýhodněných měsíců či možnost dalších výpůjčních dnů zdarma.

Co patří k základní výbavě?

Například vůz CI Riviera 84 XT je vybaven klimatizací, skládacím stolem s židlemi, venkovní markýzou, nosičem na kola, střešními solárními panely, okenními termo clonami, sítěmi proti hmyzu, multifunkční navigací, parkovací kamerou, plynovou bombou, lednicí, sporákem na tři plotýnky, plynovým topením, sprchou, suchým wc.

Pohodlí na prvním místě

Integrovaný vůz je skutečně synonymem komfortu, neboť nabízí maximální využití prostoru. Je uzpůsoben zejména pro rodinné cestování, proto se nemusíte obávat, že se v něm budete cítit stísněně.

Objednat si obytné auto zvládne každý

Jak to funguje? Stačí si vybrat z galerie nabízených vozů a zjistit, zda v době vaší dovolené budou volné termíny 2019. Poté vyplníte jednoduchý poptávkový formulář, kde stačí zadat pouze výpůjční termín, město, počet osob, typ vozu a vaše kontaktní údaje. Na základě vaší poptávky budete v nejbližším možném termínu kontaktováni, obdržíte kalkulaci a další potřebné dokumenty. Jakmile bude vše odsouhlaseno, stačí uhradit zálohovou fakturu a následně se můžete těšit na převzetí obytného vozu.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt