AutoDesire

Zažijte adrenalin ve vzduchu


Milujete rychlá auta a adrenalin kolující v žilách? Skvělé zážitky tohoto typu se dají prožít i jinde než za volantem. Ideálně třeba ve vzduchu. Můžete plachtit obrovskou rychlostí, řítit se shora dolů a užívat si překrásný výhled z ptačí perspektivy. A to třeba už letos v létě! Je na čase něco pořádného zažít.

Léto je obdobím zážitků, a tak byste si i vy měli nějaký pěkný dopřát. Ty letecké patří k nejoblíbenějším, přitom nejsou nijak cenově nedostupné. Takže si zbývá jen vybrat.

Milovníci adrenalinu by si měli skočit

Jestliže toužíte zažít trochu strachu, určitě zvažte skok padákem. Je to věc návyková, takže počítejte s tím, že skočíte-li jednou, neskáčete naposledy. Překonat prvotní strach sice někdy nebývá snadné, ale za ten pocit, kdy jenom letíte k zemi, chvilka nejistoty určitě stojí.

Seskoky padákem se dají realizovat téměř po celé ČR s výjimkou Prahy, kde to kvůli leteckému provozu není možné. V Praze na druhou stranu mají zase speciální simulátor volného pádu, který vám zážitek ze seskoku trochu přiblíží. S realitou má ale pramálo společného – už kvůli tomu překrásnému výhledu, který se vám naskytne, když plachtíte vzduchem.

S celou rodinou zvolte spíš balon

Zážitky ve vzduchu nejsou jen individuální záležitostí. Některé z nich si užijete i se svou drahou polovičkou, případně s celou rodinou. Mezi takové patří typicky let balonem. Sami jistě každé léto vídáte nádherné balony plovoucí po obloze. Napadlo vás někdy, jaký by byl pohled z opačné strany? Lety balonem Praha i celá ČR jsou nejen skvělou zkušeností, ale i výborným dárkem k narozeninám, výročí či jakékoliv jiné příležitosti.

Do leteckých zážitků se ovšem nebojte investovat i jen tak bezdůvodně. Člověk si občas musí udělat radost a nehmotné radosti vás mnohdy potěší na delší dobu než věci. Více informací hledejte na www.leteckezazitky.cz.

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt