AutoDesire

Pravidelný servis návěsů a přívěsů není radno podceňovat


Bez pravidelné kontroly návěsů, přívěsů a nákladních vozidel není možné vyjet na cestu. Servis je náročný a nemůže ho vykonávat každý. Proces si žádá speciální mechaniku a kvalifikovaného pracovníka.

Během práce musí být zajištěny bezpečnostní požadavky, jen tak bude servis přívěsů a návěsů přesný. Pokud svěříte nákladní automobil s příslušenstvím do rukou specializované firmy, nemusíte mít starosti.

Může se stát cokoliv

Na silnicích se může stát s nákladním vozem cokoliv, a proto je důležitá prevence. Jen díky celkové diagnostice systémů lze zjistit skrytá závada. Vyhledejte si proto společnost, která provádí servis návěsů, přívěsů a opravy nákladních vozidel. Pravidelné a servisní prohlídky, diagnostika brzdného účinku, celkové sladění brzdného systému či konfigurace řídících jednotek pak bude v plném rozsahu zajištěna. Určitě se vám budou hodit i služby, jako jsou karosářské práce, přípravy a zajištění STK, opravy a výměny plachet, IKW servis.

Kam se obrátit?

Zkušený majitel dopravní společnosti by měl o své vozy řádně pečovat. Pakliže se obrátí na D1 nonstop trailer servis, zajistí vozidlům patřičnou kontrolu. Firma se zabývá servisem návěsů a přívěsů všech výrobců a disponuje válcovou zkušebnou brzd CARTEC. Samozřejmostí je diagnostika systémů WABCO, KNORR-BREMSE a HALDEX. Dále můžete počítat s opravami brzdové a vzduchové mechaniky, elektroinstalace, nástaveb a plachet vozidel, pravidelnými půlročními prohlídkami a přípravou auta na STK.

Pohotovostní služby nonstop

Mimo servis návěsů, přívěsů a nákladních vozidel, opravy autoplachet, tankování AdBlue a prodeje náhradních dílů je možné využít pohotovostní službu, která funguje nepřetržitě. Nenechejte nic náhodě a vyhněte se díky prevenci nepříjemným problémům. Na cestách číhá i tak spousta nástrah a je třeba dbát opatrnosti.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt