AutoDesire

Vstřícná a moderní autoškola


Chcete-li získat řidičský průkaz a bydlíte-li v Praze, určitě by vaší pozornosti neměla uniknout Autoškola King. V Praze je hned několik autoškol, ale jen některé se mohou pochlubit skutečně vstřícným přístupem ke svým žákům. Vstřícný přístup neznamená, že autoškola dá řidičák komukoliv, kdo jí zaplatí, nýbrž to, že ho během pár týdnů naučí všechno, co potřebuje k bezpečnému řízení vozu.

Moderní učební metody

Unikátnost školy podtrhují především učební metody použité při výuce. Autoškola King používá jen moderní a přehledné učebnice, které pomáhají zvýšit účinnost výuky. Samotná výuka je prováděna velmi prakticky, s velkým důrazem na jízdy, aby žáci během kurzu získali co nejvíce zkušeností s reálným silničním provozem. Dále má autoškola vlastní e-learningovou platformu. Skripta autoškoly nejsou jen v češtině, ale i v angličtině, němčině a ruštině, stejně jako lektoři ovládající tyto jazyky.

Ochotní instruktoři
Instruktoři autoškoly vědí, že žádný učený z nebe nespadl, a proto se snaží být svým žákům co nejvíce nápomocní. Každý žák za nimi může přijít a požádat je, aby mu vysvětlili, čemu nerozumí. I při jízdách se snaží studenty něco naučit místo neustálého sekýrování. Kromě řidičského průkazu skupiny B si v Autoškole King můžete udělat řidičák i na jiné dopravní prostředky. To všechno dohromady činí z Autoškoly King jedničku mezi pražskými autoškolami.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt