AutoDesire

Audi A6 Avant


Audi již odhalilo verzi kombi modelu A6 pod názvem Avant. Ta se poprvé představí na autosalónu ve Frankfurtu letos na podzim, přičemž hned poté by se měl tento vůz začít prodávat. A6 Avant vychází z klasického sedanu A6, který se již letos dostal do prodeje.

Ve své třídě nabízí A6 Avant nadstandartní rozměry (délka téměř pět metrů) i místo uvnitř vozu nejen pro cestující, ale i pro zavazadla. Pro srovnání větší kufr vozu, který má objem 565 litrů, může nabídnou v této třídě jen Mercedes-Benz třídy E kombi.

VIDEO: Audi A6 Avant

Po uvedení na trh bude A6 Avant nabízet na výběr hned z pěti možných motorizací, z toho hned tři zastupují vznětové motory. Z benzínových motorů se zajímavě jeví šestiválcový třílitr TFSI, který nabídne celých tři sta koňských sil a točivý moment 440Nm. Nejsilnější dieslový motor obohacený o dvoustupňové přeplňování pak je také o objemu tří litrů, přičemž nabízí nižší výkon 245 koní, zato ale vyšší točivý moment celých 500Nm.

Co se převodovek týče, základem bude šestistupňový manuál nebo sedmistupňová automatika. Pro nejsilnější motory je pak v nabídce i osmistupňnová převodovka. Za příplatek je pak možné získat i pohon všech čtyř kol. Základní cena by se měla pohybovat jen lehce nad hranicí jednoho miliónu korun.

Audi A6 Avant

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt