Nákladní auta jsou v neustálém zápřahu. Dnes a denně je potkáváme na silnicích a dálnicích. Řada marketů a obchodních domů jsou závislá na jejich logistice. I proto musí být nákladní vozila pravidelně servisována a kontrolována. Tu nejlepší péči o ně dostanete u Fortrucks.

Firma prodává náhradní díly na nákladní automobily již několik let a snaží se vždy svým zákazníkům vyhovět. Velká síť dodavatelů umožňuje opravu jakékoliv značky nákladních aut a velké sklady, kde nikdy nic nechybí, zajistí rychlost při objednání vaší součástky. Samozřejmostí je i kompletní údržba a servis automobilů. Fortrucks zajistí údržbu za výhodnou cenu s vysokou kvalitou. Vlastní jednu z nejmodernějších technických vybavení, včetně testovací a měřící techniky.

Novinka – sluneční clony

Nově se také ve Fortrucks dá sehnat a namontovat sluneční clona. Žádnému řidiči není příjemné, když mu slunce svítí do očí. Sluneční clona odráží sluneční paprsky a zabraňuje oslnění řidiče. Navíc, když musí kamion stát hodně dlouho na přímém slunci, kabina se přehřívá, ale se sluneční clonou nikoliv. Tuto věc řidiči ocení hlavně v létě.

Neváhejte a navštivte Fortrucks

Kam si tedy zajet vyzvednout náhradní díly pro kamiony? Brno je tím místem, konkrétněji jde o Vídeňskou ulici. Právě zde naleznete prodejnu se třemi specializovanými prodejci, kteří vám rádi pomohou a jakkoli poradí. Pokud chcete vědět o této firmě více, navštivte jejich stránky Fortrucks.cz. Dozvíte se na nich mnohem více informací. Minimálně už budete vědět, kde jsou v Brně náhradní díly na nákladní automobily.

Předchozí článekAutobazar na jižní Moravě slouží motoristům z Čech i okolních států
Další článekKteré modely automobilky Škoda stojí za zvážení?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno