AutoDesire

Záležitost povahy: Městský, nebo off road skútr?


Přijatelná pořizovací cena, snadná údržba a nízká spotřeba. Tyto hlavní argumenty motivují stále více lidí k osedlání silnějšího skútru s kubaturou 125 ccm. A navíc – od roku 2013 lze na těchto strojích jezdit i s řidičákem skupiny B. Pokud si s myšlenkou na pořízení mrštného jednostopého dopravního prostředku, který v případě potřeby zastoupí vaše auto, pohráváte i vy, budete se muset rozhodnout mezi několika specifickými třídami. Dvě z nich vám představíme na konkrétních modelech značky Kentoya.

Městské skútry

Městské skútry jsou nejprodávanějším typem. Jsou určeny pro každodenní svezení ve městě a nabízí dostatečný komfort, který oceníte při překonávání delších vzdáleností. Nejvýraznějším městským skútrem z nabídky Kentoya je model Viron 125 4T. Sportovně laděný skútr láká nízkou cenou, velmi dobrými jízdními vlastnosti a atraktivním designem. Lehká kapotáž, dvoudílné sedátko pro sportovnější posed a vyvážený podvozek zaručují, že si užijete každý metr jízdy.

autodesire-cz_kentoya_01

Off road skútry

Trávíte většinu času na nezpevněných cestách? Konstrukce off road skútrů byla navržena s ohledem na jízdu v lehčím terénu. Spolehlivé motory s výkonem téměř 9 koní vás nenechají na holičkách ani mimo asfalt. Off road skútry značky Kentoya poznáte podle masivních pneumatik, vysoko umístěného výfuku, krytů rukou a brzdových kotoučů. Stačí si vybrat některý ze tří aktuálních modelů v nabídce a vyrazit vstříc dobrodružství.

autodesire-cz_kentoya_02Skútr Kentoya HAMSTER 125 4T
autodesire-cz_kentoya_03Skútr Kentoya HAMMER 125 4Tautodesire-cz_kentoya_04Skútr Kentoya HAMMER II 125 4T

Proč skútr Kentoya?

Značka Kentoya je na českém trhu již od roku 1994 a do širšího podvědomí se dostala téměř bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality strojů (na motory poskytuje prodlouženou záruku na 3 roky). Pravidelně představuje nové modely a inovace stávajících skútrů. Zároveň umožňuje nákup na splátky s nulovou akontací a bez navýšení.

Technické specifikace, informace a fotografie aktuální nabídky skútrů najdete na www.kentoya.cz.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt