AutoDesire

I skútry můžou jet dosti rychle


Skútry dnes nejsou již jen záležitostí do města, ale právě naopak. V současné době skútry využívá čím dál více lidí i pro cestování do práce či na chatu, takže logicky skútrů přibývá. Navíc oproti klasickým motorkám jsou skútry levné, což je například pro studenty velice podstatný fakt při rozhodování o koupi.

A ne vždy jde o nějaké slabé stroje, které zvládnou sotva padesátku. Právě silnější skútry se stávají oblíbenějšími. Například česká firma Kentoya, jenž se zaměřuje právě na skútry, vyrábí i modely s motorem o obsahu 125 ccm. Například model Sharky, jenž se pyšní silou až sedmi koní, dokáže jet až skoro devadesátikilometrovou rychlostí, což už je na skútr solidní rychlost.

Skůtry Kentoya, jenž se vyrábí v České republice, se mohou pyšnit i výborným zpracováním a kvalitními použitými materiály. Jelikož jde o českou firmu, jsou zde výborné podmínky pro servis. Ceny skútrů jsou taktéž přijatelné, ovšem pro ty, co si nemohou dovolit koupi skútr nový, nabízí přímo Kentoya bazar skútrů, kde si za skvělé ceny můžete pořídit ojetý skútr.

Proto je v dnešní době, kdy je benzín obzvláště drahý výhodné pořídit si skútr, jenž má minimální provozní náklady, jednoduše se pohybuje po městě a snadno zaparkuje téměř kdekoliv.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt