Pickup

AutoDesire

Autobazar na jižní Moravě slouží motoristům z Čech i okolních států


Dobrá dostupnost ze Slovenska i Rakouska a kladné reference o prodávaných vozech činí autobazar na jižní Moravě jedním z významných dodavatelů užitkových vozů v regionu. Automobily značek Iveco Daily, Ford Transit a Volkswagen Transporter patří mezi tuzemskými řidiči k nejoblíbenějším typům, a po právu. Velká kapacita, nízká spotřeba a dlouholetá životnost řadí tyto vozy k nejrozšířenějším dodávkám jezdícím na českých i evropských silnicích.

Bazar dodávek a užitkových vozů

Ani motoristé z Brna a z celé Moravy si nemusejí zoufat kvůli nedostupnosti služby, jakou poskytuje bazar dodávek a bazar užitkových vozů. Mezi nabízenými vozy jsou ojeté automobily typu Furgon/Van, chlaďák, mrazák, minibus, skříň, valník, sklápěč, speciální nástavba, přívěs a pick up. Dokonalý servis a pravidelná údržba činí ze všech vozů typu Citroen, Fiat, Ford, Iveco, Mercedes Benz, Peugeot, Renault a Volkswagen jízdní prostředky k okamžité spotřebě. Žádné zdlouhavé papírování, přepisy a čekání na technickou prohlídku či přepis značky vás nečekají.

Výhodný prodej na splátky i výměnou za stávající vozidlo

Porouchalo se vám auto a vy potřebujete okamžitě další k výkonu své práce? Jenže vám scházejí potřebné finance? Nevadí. Můžete se domluvit na prodeji na splátky za zvýhodněných podmínek, jaké by vám v bance neposkytli. Pokud se potřebujete zbavit svého nepojízdného vozu, vyřiďte si v bazaru dodávek výměnu starého typu za nový a budete mít po starostech s likvidací a odpisem auta.

Autobazar s dodávkami za příznivé ceny

Prodej užitkových vozů je vstřícný k zákazníkům s akutní potřebou koupě ojetého auta a k zájemcům o kvalitní, bezpečné a bezporuchové vozidlo. Například Citroen Jumper s rokem výroby 2006 a najetými 381 000 kilometry se aktuálně prodává za 59 900 korun, chlaďák Ford Transit vyrobený roku 2006 a s najetými 365 000 kilometry je na prodej za 123 tisíc korun. Autobazar na jižní Moravě vítá rovněž motoristy, kteří chtějí svůj stávající automobil pouze prodat.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt