AutoDesire

Když turbo, tak jedině originální


To, že turbo přidá autu sílu, je jasné. Ovšem je třeba se při objednávání turbodmychadel do autoservisů a vlastní dílny obracet na autorizované prodejce originálních turbodmychadel pro konkrétní typ auta. Je jasné, že nákupem turba z Číny či Indie ušetříte, ale kvůli použitým materiálům pokaždé spláčete nad výdělkem. Ptejte se pokaždé na původ jakékoliv součástky do auta.

Zlevněte provoz a zvyšte výkon svého auta

Ačkoli původně turbodmychadla nalezla své pevné místo u dieselových automobilů, u nichž turba pomáhala lepší aerodynamice, nyní se turbodmychadla vestavují i do benzinových vozů, a to pro minimalizování emisí. Turbodmychadla v autech se spalovacími motory výrazně zvyšují točivý výkon, snižují spotřebu energie a minimalizují vypouštění škodlivých emisí. S autem s turbodmychadlem nyní budete moci cestovat i do velkoměst v západní Evropě, která zpřísnila pravidla pro příjezd zastaralých typů aut s vysokým množstvím produkovaných emisí.

Mám atypický automobil, kde do něj seženu turbodmychadlo?

Kdo si chce vyzvednout nebo zaslat originální nové či repasované turbo na konkrétní typ vozu, v nabídce nalezne desítky typů, které jsou skladem. Na své objednané zboží nemusíte dlouho čekat, zakázka se vyřizuje okamžitě a během expresní lhůty 24 hodin už můžete s novým turbem pracovat, respektive zprovoznit vůz. Alfa Romeo, Audi, Chrysler, Citroen, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Lancia, Land Rover, Nissan, Opel, Peugeot – to je jen stručný výčet značek okamžitě prodejných turb. Nenašli jste typ svého atypického vozu? Nevadí, firma Turbiny.cz vám je zajistí u přímého dodavatele.

Stačí vám oprava a repase turbodmychadla? Není problém

Věříte svému turbodmychadlu a nechce se vám jej kompletně vyměňovat za nové? Pak jej možná stačí jen opravit a repasovat. Turba se opravují na počkání, nejdéle však do 24 hodin. Repase turba výměnou starého za nové se provádějí do druhého dne.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt